Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedż może brzmieć i tak i nie. Wszystko zależy od tego, czy będziesz robił to u sprawdzonego/wiarygodnego kontrahenta. Ja ostobiście wymieniałam wielokrotnie w walutomacie, kantorzeonline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lenox

Ufam e-kantorowi w którym wymieniam,zwłaszcza że z Amronet.pl korzystam już ponad rok i zawsze transakcje przebiegały bezproblemowo. Każdy przelew na konto potwierdza się tu zresztą tak jak w banku, przez jednorazowy kod sms, a dane chroni szyfrowane łącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

Wymiana walut w sprawdzonych kantorach internetowych nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Najlepiej właśnie wybrać sobie jeden porządny e-kantor i się jego trzymać. Stawiam oczywiście na nasze rodzime firmy, co do rzetelności wrocławskiego Amronet.pl nie mam żadnych wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, każdy tak zachwala ten amronet na niemal każdym forum jakie spotkam. Ale zdecydowanie bardziej stawiałbym na tradycyjny kantor chociaż jeszcze sprawdzę parę propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem, ale postanowiłem skorzystać z http://www.kantor.pl/ , przekonaliście mnie do internetowych i postanowiłem spróbować ale jednego z bardziej znanych kantorów i powiem krótko: według mnie rewelacja. Polecam korzystać z kantorów internetowych, kursy o wiele lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek45

Kiedyś regularnie wymieniałem w tradycyjnych, stacjonarnych kantorach, miałem nawet swój ulubiony na mieście, ale kiedy zauważyłem że przez Internet wychodzi mi dużo taniej w zasadzie bez wahania "przestawiłem się" na transakcje online. W sumie już chyba z 2 lata korzystam z platformy Amronet.pl i ani myślę to zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, każdy tak zachwala ten amronet na niemal każdym forum jakie spotkam. Ale zdecydowanie bardziej stawiałbym na tradycyjny kantor chociaż jeszcze sprawdzę parę propozycji.

 

Też kiedyś byłem wielkim zwolennikiem tradycyjnych kantorów. W końcu nie po to je wymyślono, żeby windować bezsensowanie ceny wymiany walut.

Kiedyś jednak musiałem skorzystać z internetowej opcji, bo już nie miałem wyjścia. Sytuacja mnie przycisnęła. Popytałem znajomych i polecili, żeby się nie bać, bo internetowe kantory nie takie straszne, a to, że nie widzisz Pana w okienku nie znaczy, że transakcji nie da się przeprowadzić w przeciągu kilku chwil. Zajrzałem, obejrzałem kursy walut - np. straszny teraz w Polsce https://internetowykantor.pl/kurs-franka/, spróbowałem i cała sprawa trwała na tyle krótko i bezpiecznie się odbyła, że nie żałuję. Nie ma strachu, można korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko jednego, czemu aż tyle niezarejestrowanych osób zachwala platformę amronet? Czyżby szpamik? Lepiej wybrać samemu jakiś dobry dla siebie kantor, design strony też ma znaczenie, łatwiej jest wtedy korzystać z kantoru internetowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość terenia

Kiedyś wymieniałam w Liderze Walut. poszło szybko, kilkanaście minut i pieniądze były wymienione. na razie nie mam takiej potrzeby ale pewnie jeszcze kiedyś skorzystam z takiej opcji bo to bardzo wygodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

Chcesz dorobić do wypłaty, emerytury?
Masz problemy finansowe? A może brakuje na ratę kredytu?

Mogę pomóc Ci rozwiązać problemy bez inwestowania pieniędzy!!! .
Ważne byś zdecydował się zainwestować swój czas.
Bądż spokojny, Ja będę Ci pomagał, ale musisz siebie zapytać czy warto zainwestować 5, 10, 15 godzin tygodniowo, żeby wyść z kredytu, dorobić do kieszonkowego albo na leki czy rachunki.

Pamiętaj że wymagam systematyczności w zamian, otrzymasz wskazówki, pomoc osobistą i zaczniesz zarabiać nawet 1400 zł w miesiąc dodatkowo. Już wiesz na co mogą Ci się przydać dodatkowe środki?

Napisz do mnie a Powiem Ci co masz zrobić,żebyś mógł pracować w swojej okolicy.

biuro@webnit.pl

 

Podaj Swoje Imię Nazwisko Region z którego jesteś oraz godziny w jakich pracujesz lub uczysz się na codzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż sobie InKantor korzystam od ponad pół roku i jestem zadowolony wszystko przebiega sprawnie i szybko do tego support 24/7 wiec warto i nie trzeba stać w kolejkach w stacjonarnych kantorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu zastanawiałem się czy jest to bezpieczne. Obecnie jestem w 100% za kantorami internetowymi. Jest to o wiele tańsze niż kantor stacjonarny. Szczególnie jeśli wymienia się większą sumę pieniędzy. Jestem zarejestrowany tutaj:

https://www.superkantor.pl/ - w kantorze obecnie mają bardzo dobre ceny na zakup walut ( oraz sprzedaż) Obsługa równięz jest wygodna.Wprawdzie trzeba założyć sobie konto walutowe ale w zasadzie tylko to jest jedyną niedogodnością.Takie konto walutowe poza tym przyda Wam się również w przyszłości. Jak na przykład będziecie planowali sobie podróże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek, zgadzam się z tobą. Tez korzytam w z wymieniaj.pl. Kiedyś miałam wątpliwości, czy to jest bezpieczne, ale po pierwszej transakcji i po przeliczeniu ile pieniędzy zyskałam już się w ogóle nie zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek, zgadzam się z tobą. Tez korzytam w z wymieniaj.pl. Kiedyś miałam wątpliwości, czy to jest bezpieczne, ale po pierwszej transakcji i po przeliczeniu ile pieniędzy zyskałam już się w ogóle nie zastanawiam.

 Miałam tak samo. Troche się bałam, ale po kilku transakcjach przestałam i też sporo kasy udało mi się zaoszczędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Zdecydowanie polecam wymieniaj.pl. Bardzo dobry kantor, proste zasady wymiany, niskie kursy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×