Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artur.w

U mnie w biurze kilka osób wymienia przez Amronet i chwalą wygodę oraz bardzo przystępne koszty transakcji. Na pewno też bezpieczeństwo stoi w tym kantorze na wysokim poziomie, bo ostatnio kolega sporą kasę za ich pośrednictwem przewalutował bez żadnych obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwku

Skoro tak, to i dla posiadaczy kredytów walutowych Amronet jest praktycznym rozwiązaniem. Na pewno jest bo, gdy porównywałem kursy i spready, te które oferuje Amronet są znacznie korzystniejsze niż bankowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wjooolletka

To oczywiste, na pierwszy rzut oka widać różnicę w kosztach, transakcje za pośrednictwem Amronet.pl są o ok. 6% tańsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

Dla mnie kantory stacjonarne są drogie. Porównywałam zresztą za pomocą tzw. kalkulatora korzyści finał transakcji w nich i w amronet.pl. W internetowym Amronecie okazuje się dużo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz

Przyznam szczerze że trochę się sugerowałem opiniami w serwisach, które porównują e-kantory. Postanowiłem spróbować w Amronet.pl i absolutnie nie żałuję. Znakomita decyzja, wymieniam i oszczędnie i wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anita

Mnie znajoma poleciła Amronet, a ja polecam Wam z kolei, bo naprawdę warto tu kupować walutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

A ja wole pójść do kantoru osobiście, jakoś nie ufam internetowi na tyle, żeby korzystać z kantoru internetowego. A kursy wymiany walut są mniej więcej wszędzie takie same. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Uważam, że transakcje bezgotówkowe są bezpieczniejsze, a więc wolę wymieniać walutę internetowo. Korzystam z Amronet.pl i tu wychodzi różnica w kosztach jest znaczna, ponieważ w miejsce spreadu pobierana jest prowizja, w kwocie 0,2%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość warhead

Wyjątkowo nie lubię odwiedzać stacjonarnych kantorów, a walutę wymieniać muszę. Internetowe są dla mnie więc idealną opcją. Np. Amronet, super jest. Ostatnio potrzebowałem większej ilości EUR i zależało mi kupić jak najtaniej, bez kłopotu wynegocjowałem z Amronet.pl transakcję po średnim kursie FOREX. Opłacało się bardzo, tym bardziej, że prowizja kosztowała mnie niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Licho

Ja podobnie, zresztą nie mam czasu, żeby chodzić i szukać placówki z przyzwoitym kursem. Aby zawitać do Amronet.pl wystarczy mi dostęp do Internetu, a finansowo zawsze wychodzę korzystnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szkot

Komu by się chciało, skoro internetowo jest w dodatku taniej?:) Co do amronetu, ma jeszcze jedną, istotną zaletę: bardzo szybkie przelewy, do banków współpracujących kompletnie bez opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w  kantorach online macie lepsze stawki, nie wiem czemu wolicie te stacjonarne, omijacie dzięki temu pośrednika i macie mniej, to co zabiera ten serwis, to są grosze, ja trzy lata temu wymieniałem swoje euro w kantore online i mam te pieniądzę na koncie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emila

Warto, to dobra alternatywa. Początkującym radzę np. Amronet.pl- łatwo się we wszystkim zorientować, bezproblemowy kontakt z biurem obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Flor

Zaczęłam od Amronetu- tak, to naprawdę mega łatwe, panel klienta jest zrozumiały, informacje na stronie www.amronet.pl mówią wszystko co trzeba.  Nadal zresztą tylko z tej platformy korzystam, bo zauważyłam, że u konkurencji wcale nie jest taniej, często wręcz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alice

Ja z Amronetu. Też jestem zadowolona. Wszystko działa szybko, wymieniam o dowolnej godzinie i bez dodatkowych opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ko_leszko

Jeszcze do niedawna nie byłem przekonany do wymiany walut online, ale jednak spróbowałem, w końcu musiałem się przekonać. 2-3 transakcje wystarczyły, aby mnie skutecznie zachęcić. Jak znów zaistnieje potrzeba, najprawdopodobniej przez Amronet.pl kupię walutę, już wiem z doświadczenia, że to uczciwa firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×