Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy korzystał ktoś z forumowiczów z kantoru, który wymiania walutę przez internet? Jeżeli tak to proszę o informację, który z ekantorów jest dobry, który jesteście w stanie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul

Ja korzystam z KantorOnline, który pomaga mi przy spłacie kredytu. Mają bardzo dobre warunki. Zresztą co ja będę pisał... Sam poczytaj: https://kantoronline.pl/oferta/splacasz-kredyt. Fajny jest ten automatyczny system spłat ratalnych, ale najistotniejszy i tak jest dla mnie kurs. Najlepiej też przedzwonić i pogadać, może uda się coś utargować ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja korzystam z KantorOnline, który pomaga mi przy spłacie kredytu. Mają bardzo dobre warunki. Zresztą co ja będę pisał... Sam poczytaj: https://kantoronline.pl/oferta/splacasz-kredyt. Fajny jest ten automatyczny system spłat ratalnych, ale najistotniejszy i tak jest dla mnie kurs. Najlepiej też przedzwonić i pogadać, może uda się coś utargować ;).

O to mi chodziło! Dzięki! :) Weeeesołych Świąt wszystkim! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo

Zarejestrowałem się w Amronet.pl mniej więcej rok temu i rzeczywiście kantor cały czas trzyma  poziom. Przebywałem wtedy w UK i dowiedziałem się, że mogę nie przepłacać za przelewy z zagranicy na polskie konto PLN dzięki temu, że dokonam przewalutowania bez ingerencji banku w kantorze internetowym. Już za pierwszym
razem odniosłem pozytywne wrażenie, bo nie dość że kursy były i są korzystne, mile zaskoczyła mnie szybkość przewalutowania. Tak, jak wspomniał forumowicz
powyżej, stronka czytelna, łatwa w obsłudze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TyTus

Owszem, na www.amronet.pl rzeczywiście warto wymieniać, bo jest to bezpieczna, uczciwa platforma, gdzie do przewalutowania oraz wypłaty dochodzi szybko i bez zbędnych opłat- 0,2% prowizji i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość filuś36

Również polecam Amronet. W sumie dzięki tej platformie przekonałam się wreszcie do kantorów internetowych. Już po dokonaniu pierwszej transakcji zaobserwowałam, że rata kredytu wyrażnie się zmniejszyła, pomyślałam wtedy, że skoro w ciągu miesiąca oszczędzam ponad 50 zł, przez okres 29 lat (tyle jeszcze zostało mi do spłaty) uzbiera się konkretna sumka, zdałam sobie tym samym sprawę, ile
pieniędzy by przepadło, gdybym kupowała CHF w tradycyjnym kantorze. Podoba mi się także sama strona www.amronet.pl: wiele ciekawych informacji można przeczytać, czytelny, przejrzysty układ, funkcjonalność wręcz idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Mojej pierwszej transakcji walutowej przez Internet dokonałam właśnie za pośrednictwem Amronet.pl i przekonałam się, że wymiana waluty online to fantastyczna możliwość :) Jestem teraz ich stałą klientką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Pierwsza platforma wymiany walut, z której obsługą nie miałam najmniejszych problemów, jasne zasady- dlatego też polecam AMRONET.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia

Owszem, amronet.pl to dobry, rzetelny, kantor. Nowoczesny, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

To fakt, że opłaca się w Amronet, bo pobierają tylko jedną, stałą i niską opłatę- 0,2%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość natan

Jeśli chodzi o wymianę walut, banki tudzież bankowe kantory jakoś mnie nie przekonują (kojarzy mi się to z marnym kursem narzucanym z góry). Amronet (platforma wymiany walut) przedkłada natomiast elastyczne warunki. Jeśli najlepszy, dostępny kurs mi się nie podoba, proponuję własny, albo dzwonię do biura, celem negocjacji- szansę są naprawdę duże, ja po średnim FOREX dokonałem po takim zabiegu transakcji całkowicie bezproblemowo. Plus także za to, że zanim klient się zdecyduje wszystko można precyzyjnie przeliczyć na stronie www.amronet.pl. Udostępniony jest tam tzw. kalkulator walut. Dokładnie wylicza, ile dostaniesz :na rękę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka

Warto w Amronecie. Po pierwsze strona www.amronet.pl działa super sprawnie, a więc przewalutowanie następuje błyskawicznie. Po drugie, zaoszczędzić można sporo- kilkadziesiąt zł na każdej racie, finalnie daje konkretny zysk:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość monia

Porządny, niedrogi kantor, dla kredytobiorców w sam raz. Ja też jestem w Amronecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Wypełniłem:) A co do Kantoru Amronet.pl- polecam, firma ma dobrą ofertę i się rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Borek

W kantorze Amronet można skorzystać z bardzo fajnej opcji wymiany waluty po kursie własnym- bardzo korzystnie można na tym wyjść. Ja często wystawiam swoją ofertę na giełdę w Amronecie i zawsze transakcja dochodziła do skutku, przy czym nie czekałem nigdy dłużej niż parę dni. Po kursie najlepszym, dostępnym przewalutowanie jest od razu natomiast:)

 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Podoba mi się taka elastyczność w Amronet.pl . Ludzie mają różne potrzeby, a oni się z tym naprawdę liczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×