Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fcreation

Wiesz, spróbować możesz zawsze ale nic na siłę. Moja koleżanka mówiła podobnie i w końcu dała się namówić na przewalutowanie w Pluskantor.pl 20 zł. Żeby sprawdzić jak to działa itp. A niedawno dowiedziałem się, że przed urlopem też skorzystała z tego kantoru wymieniając już większą sumkę i była nawet zadowolona, głównie z tego, że wyszło jej sporo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HtJoga

Od czasu do czasu zdarza mi się wymieniać walutę internetowo, nie tyle w kantorach co na platformach, teraz głównie Gieldawalut.com. Witryna jest bezpieczna moim zdaniem, posiada wszystkie funkcje służące temu aby żadna nieupoważniona osoba nie miała dostępu do naszych danych oraz pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzta43

E-kantor to niezwykle przydatna wersja kantoru:) Zwłaszcza w firmach. Ja korzystając z Pluskantor.pl mam wreszcie więcej czasu na inne, ważne sprawy i finansowo wychodzi lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil2543

Osobiście korzystam z usług kantoru Amronet. Doceniam w nim przede wszystkim podejście do klienta oraz szybkość transakcji. Dosłownie w kilka minut możemy cieszyć się przewalutowaną gotówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Ze swojej strony mogę polecić Pluskantor.pl, który oferuje bardzo przyjemne kursy walutowe oraz wygodną obsługę. Jego strona internetowa jest bardzo przejrzysta, dzięki czemu nie ma absolutnie żadnych problemów z jego użytkowaniem. Zapraszam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Świetnym kantorem jest również Gieldawalut.com, który oferuje możliwość negocjacji kursów oraz rabat 80% przez pierwszy tydzień. Dużym plusem jest również potwierdzanie transakcji kodami SMS, dzięki czemu nie musimy martwić się, że ktoś nas okradnie z pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Bardzo korzystnie sfinalizowałam pierwsze przewalutowania w Pluskantor.pl, w ramach promocji bez spreadu. Zobaczyłam też że to wiarygodna firma, z którą warto współpracować na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorus

Polecam Wam Amronet, mam do niego przekonanie, m.in dlatego, że to polski e-kantor. Obsługa odbiera telefony i dysponują bardzo dobrze dopracowaną platformą. Technicznie po prostu ekstra. Żadnych opóżnień w księgowaniach, przewalutowania automatyczne- więc realnie całodobowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Osobiście mogę polecić świetny kantor internetowy Amronet, który oferuje bardzo korzystne kursy walutowe oraz krótki czas realizacji. Dzięki temu przewalutujemy pieniądze błyskawicznie bez żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio114

Moim ulubionym kantorem internetowym jest Pluskantor.pl, który oferuje najlepsze kursy i najwyższy poziom wygody użytkowania, dzięki czemu korzystanie z niego jest bardzo proste i przyjemne. Warto skorzystać z jego usług!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Partus223

Osobiście mogę polecić gieldawalut.com - nigdy nie spotkałem się z taką prostotą obsługi oraz bezpieczeństwem finansowym. Każda transakcja jest weryfikowana kodem SMS, dzięki czemu nigdy nie dojdzie do żadnej kradzieży chyba, że złodziej zabierze nam także telefon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaa

Korzystałam kilka razy w tym roku z Pluskantor.pl. Bardzo zachęciło mnie to, że pierwsze 5000 mogłam przewalutowac po czystym kursie rynkowym. Sama wymiana jest naprawdę prosta i nie pochłania czasu- dla mnie bardzo cennego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek

kantory internetowe to jeden z lepszych wynalazków ostatnich lat w branży finansowej. Sporo czasu już wymieniam przez Amronet, co za tym idzie mogę polecić, przekonałem się że działa sprawnie i transakcje są bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Kiedyś wymieniałem w stacjonarnym, póżniej w kantorze banku natomiast teraz w kantorze internetowym (Kantor Ekspert). Muszę powiedzieć, że na początku obawiałem się tych internetowych ponieważ nie miałem pewności czy są to wiarygodne i wypłacalne firmy. Zagłębiłem się w temat i nie wszystkie kantory internetowe w Polsce są godne uwagi. Wiele z nich to firmy które powstają i upadają w przeciągu roku czy dwóch. Warto się zainteresować tematem i trzymać się tych najlepszych. W mojej opinii to Kantor Ekspert ponieważ są wiarygodni, uczciwi i przy okazji mają lepsze kursy niż sławniejsza konkurencja. Obawy minęły, pozostała jedynie satysfakcja z trafnej decyzji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daewoo

Za rzetelne podejście do klienta i korzystne wymiany bardzo cenię Pluskantor.pl. Polecam tym bardziej, że obsługa jest wyjątkowo łatwa i można korzystać z przewalutowań całą dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tronick

Zawsze możesz wyprobować kilka e-kantorów, bez zobowiązań zresztą, ja tak zrobiłem, na stałe zdecydowałem się w końcu na Amronet, z którym najlepiej się współpracuje względem m.in. szybkich przelewów, a pozostałym też nic do zarzucenia nie mam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampartowy

Moim zdaniem warto skorzystać z usług gieldawalut, który oferuje bardzo atrakcyjne kursy, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ogromną wygodę obsługi. Na duży plus zasługuje również apka mobilna, dzięki której możemy korzystać z kantoru praktycznie wszędzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość martnens

Dosyć długo sobie porównywałem rożne kantory internetowe, najbardziej pluskantor.pl mi się spodobał, w tym jego promocja- bez spreadu pierwsze przewalutowanie do 5000, które zrealizowałem tydzień temu- realnie bez kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość konvaliova

Sądzę, że będziecie zadowoleni z przewalutowań w Amronet, idzie zawsze łatwo nawet jak pierwszy raz wymieniacie, bo wszystkie funkcjonalności platformy są szczegółowo objaśnione, EUR dziś wyceniali bezkonkurencyjnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×