Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konrad

W większości tak, ale Amronet.pl oferuje fajną usługę : przelewy ekspress target. Te są błyskawiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo

E-kantory, takie neutralne, niezależne od banków mają też lepsze kursy. Przekonałem się i zmieniłem bankową platformę na Amronet. Ps. z szybkimi przelewami to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskotom

Stale obserwuję sobie na Amronet kurs franka i dla pewności sprawdzam opłacalność kalkulatorem walut. To ułatwia sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To logiczne, że mali "detaliści" będą bardziej atrakcyjni, niż molochy bankowe.

Kursy znacznie lepsze, ale i przy większych kwotach nalezy dokładnie zbadać grunt w którym się wymienia walutę. Różnie to bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaen

Parę razy wymieniałem w Amronet większe kwoty, rzędu około 40 tys na EUR. Wszystko w porządku, bezpiecznie i szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również wymieniam walutę przez internet, pracuję w UK i regularnie robię przelewy do Polski  osobiście korzystam z KantorEkspert.pl

obecnie mają najkorzystniejsze kursy walut w sieci. polecam sprawdzić a przy stałej współpracy można liczyć na ciekawe promocje oraz rabaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dłuższego czasu wymieniam pieniądze w Rkantor, bo tam najbardziej mi się to opłaca, bo mają najwyższe kursy. Niektórzy korzystają z porównywarek i w nich sprawdzają kursy w poszczególnych kantorach, ale ja nie do końca im ufam i szczerze mówiąc wolę sam sprawdzić kursy w każdym kantorze. Polecam przeczytać ten artykuł https://www.rkantor.com/newsy/2016/08/29/portal-wymiany-walut-jak-wybrac-najlepszy/ , znajdziecie w nim porady dotyczce tego jak wybrać najlepszy kantor online. Mnie bardzo się przydał i myślę, że Wam również się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość a.firek

Porównywarki wprowadzają chaos- jeśli ktoś nie wie jaki kantor wybrać, tym bardziej nie będzie wiedział, bo tam znajdują się dziesiątki ofert. Ja stale przez Amronet kupuję franka i mam już do nich zaufanie, zawsze szybki przelew, żadnych problemów, dobra obsługa. O stacjonarnych już nawet nie myślę, a bankowo niestety drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelion

Weryfikacja tożsamości moim zdaniem jest niezbędna i zapewnia bezpieczne transakcje. W Amronet gdzie ja wymieniam różne kwoty zawsze użytkownik jest weryfikowany przez indywidualny tytuł przelewu a transakcja przez kod sms. Dlatego chętnie korzystam z amronetu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalavel

Tak jak mówisz. Kantory dbające o bezpieczeństwo naszych pieniędzy i danych wymagają też rejestracji- słusznie. To nic skomplikowanego, a Amronet cały ten proces trwał z 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla regularnie wymieniających walutę to na pewno takie kantory internetowe są super rozwiązaniem. Można oszczędzić przede wszystkim czas ale także pieniądze, bo kursy są korzystniejsze. Jeśli chodzi o sprawdzone miejsce to polecam https://kantoronline.pl/. Działa 24/7, można wygodnie z domu wymienić walutę w zasadzie o dowolnej porze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj

E-kantory oferują korzystniejsze kursy i sądzę też że bezgotówkowa transakcja jest bezpieczniejsza.  W pobliskim kantorze na mieście mogę kupić EUR z 4,2500, a na Amronet.pl kupiłem dziś z 4.225 i już wieczorem kasa zaksięgowała się na moim rachunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość royal

Na EUR prawie 30 gr. różnicy między Gieldawalut.com a stacjonarem. A można jeszcze taniej kupić przez platformę proponując własny kurs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek47

Rok temu jeszcze podobnie mówiłem, dopóki tak na próbę w sumie pod namową siostrzenicy nie wymieniłem przez platformę Amronet. Zobaczyłem, że to nie jest trudne ani ryzykowne no skoro mam konto to czemu nie kontynuować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość escapade

Ja muszę wymienić walutę- a w firmie czasem trzeba, to teraz przez Pluskantor.pl realizuję wymianę i wypłatę na konto.Tak est szybciej i również taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×