Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
nowyjazda

SMS KREDYT Opinia

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zebrałem kilka ładnych wpisów o włsnie tej firmie i jej działaniu.

Jednak zaprezentuje kilka słówn od siebie.

Firma w moich oczach jest tak samo lichwiarska jak wszystkie inne chwilówki, pożyczki, i inne takie gó****.

Jka mozna ludziom wciskać takie coś, procent jest taki wysoki a właściiel zaciera ręce jak tylko zobaczy że nasteona pożyczka poszła w ruch.Niby kilkaset złoty ma na takim jednym klineci jak jedna jest ich około (jak online)to może być nawet 500 tyś osób.

Niech z każdego wpadnie dla wlasciciela 100 zł ma=50,000 zł. Jak się nie mylę..

 

no proszę was, takie ceny tylko w rze ;)

jednak ci ludzie myślą inaczej(gorzej) zapraszam:

http://wroclaw.naszemiasto.pl/forum/watek/258858,645,fwid,fkid.html?sesja_gratka=d62cf122d4dda653b89d4546499c14e0http://pamietnikwindykatora.pl/2011/05/14/ekspres-kasa-no-to-teraz-moje-opinie-sms-kredyt-gora/#more-2766

 

rozne zdania na temat takich pożyczek, różne osoby , odmienne zdania.. jest przykro że Polak Polaka tak dyma na kase ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Następna sprawna firm;) wszystko ładnie pięknie jednak nie dostaniesz tutaj zadowolenia jak zapewniają tylko sporą pożyczkę do spłacenia. Każdy ma swoje myślenie i wie o tym dokładnie, że takie działania mogą złe wpłynąć na nasze życie. Mam kolegę nazywam go Plichta he. Dlaczego?

 

Bo nie ma dla niego rzeczy, jakiej nie da się kupić na raty, co najlepsze nie ma jeszcze opłaconych pierwszych rat a już nie ma motoru, jaki kupił telefony, laptopa.

 

A płacić trzeba;) dobry jest nie wiem jak można tak sobie życie niszczyć. Ja jak kupuje to tylko za gotówkę raz czy dwa miałem kredyt spory, ale wiem, że moje dochody pozwolą spłacić nawet przed terminem i to było na szczytny cel. Remont... A on wydaje na głupoty, nie wiem jak można sobie tak smrodzić he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są różni, ja mam znajomego który wziął pożyczkę na dowód i całą kasę wydał w jeden weekend. Imprezy, alkohol itd. Ludzie nie myślą, ja nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym.

No ale skoro na rynku są dostępne oferty takich pożyczek, to musi znaczyć że jest na to popyt, a z tym się chyba już nic nie zrobi. Według mnie dzieciaki w szkołach powinny mieć jakieś podstawy ekonomii i żeby wiedziały że w życiu nie ma nic za darmo. Usługi finansowe są na tyle powszechne, że każdy z nas powinien mieć o tym chociaż podstawowe pojęcie. Może trzeba pomyśleć nad złożeniem jakieś ustawy obywatelskiej w tym kierunku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie no normallnie wiesz o co chodzi, tak zgadza się raz brałem udział w takiej imprezie "sponsorowanej" przez providenta ;D

było fajnie, koledzy się rozeszli po 3 dniach bo tyle trwała impreza, dług został , koledzy nie pomogli. Jednak ja byłem przypadkiem. W barze kumpla zobaczyłem i jakoś poszedłem z nimi, laski były itp, jak się okazało opłacone ;Dfajnie było, ale nie spłaciłtego uciekł ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt, zgadzam się z kolegą Łukaszem - że ludzie często są zupełnie nieodpowiedzialni i biorą takie chwilówki na takie głupoty że głowa mała. ja rozumiem, czasem naprawdę zdarza się sytuacja że człowiekowi potrzebny jest jakiś grosz. i powiem szczerze że ja mimo wszystko osobiscie wolałabym skorzystać z takiej firmy niż chodzić i pożyczać po znajomych czego po prostu nie lubię. ale uwaga uwaga - prawdopodbnie przez małe opóżnienie w spłacie karty kredytowej nie otrzymałam tam pożyczki - także wcale nie rozdają tak chętnie kasy na prawo i lewo. zresztą wielu moich znajomych też próbowało i odesłali ich z kwitkiem. Także nie łudżmy się że te chwilówki rozdają bez żadnych poroblemów. Obecnie jak podejrzewam jest mnóstwo ludzi którzy mają nie małe problemy ze spłacaniem kredytów więc oni też muszą się odpowiednio przed tego typu ludżmi chronić. Choć procedury mają aż nazbyt ostre bo ja np nie należe do jakiś zupełnie niepłacących a tak jak wspomniałam odmówili mi udzielenia kredytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia

U mnie jest jeszcze fajniej bo SMS Kredyt  wysyłają SMS-y o treści:

Wzywamu do natychmiastowego kontaktu od numer 717193342 w sprawie pożyczki nr xxxxxxxxxxxx Brak kontaktu spowoduje podjęcie czynności bez Pana/i udziału

Zastrzegam że żadnej pożyczki nie brałem. Więc skąd biorą te informacje o dłużnikach.

W sumie tych sms-ów jest parę .

Czy to już nie jest szantaż - zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy na policję

Poradzicie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMS Kredyt należy do grupy kapitałowej SMS Kredyt Holding, której dominująca spółka notowana jest na polskiej giełdzie NewConnect. Firma działalność kredytową rozpoczęła w 2007 roku. Od czasu startu serwisu oferta kredytowa firmy jest systematycznie poszerzana. Obecnie klienci indywidualni mogą korzystać z szybkich chwilówek do 800 zł na okres 15 lub 30 dni oraz kredytów ratalnych w wysokości do 3000 zł na okres do 2 lat.
Kredyty gotówkowe 15 000 zł na okres do 4 lat dostępne są u agentów firmy SMS Kredyt. Od 2013 roku w ofercie SMS Kredyt jest również pożyczka na rachunki w kwocie do 1 000 zł udzielana na okres do 30 dni, przeznaczona na finansowanie opłat Klienta (rachunki za gaz, prąd, wodę itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spłacasz terminowo to wg umowy nie dadzą Ci więcej odsetek a jesli masz opóżnienia to wiadmomo..

 

Właśnie nie wiadomo, często gęsto opłaty są z sufitu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×