Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
Janko12

Pożyczki i kredyty na dowód jesień zima 2013

Pytanie

Chcemy szybko, wygodnie, bezproblemowo. Poszukując pożyczki, staramy się znależć taką placówkę, w której otrzymamy ją bez zbędnych formalności, bez wychodzenia z domu, w bardzo szybkim czasie. Takie właśnie pożyczki mają nam do zaoferowania instytucje pozabankowe, zwane parabankami. Oferując chwilówki, dają nam określoną pożyczkę na dowód, bez formalności, zazwyczaj bez BIK i zaświadczenia o zarobkach. Kilka chwil i pieniądze mogą znależć się na naszym koncie.

 

Na rynku pojawia się coraz więcej instytucji pozabankowych, które mają dla klientów pożyczki na dowód. Poniżej przedstawiamy kilka z nich, dając Państwu możliwość wyboru takiego rozwiązania, jakie okaże się być dla Was najlepsze. Nie wybierajmy w ciemno i nie sugerujmy się hasłem reklamowym, które dana firma nam podaje. Często teoria w ogóle nie idzie w parze z praktyką, a więc warto porównać oferty i podpisać umowę z tym parabankiem, co do którego będziemy mieć 100% pewności, że jest najlepszy.

 

Pożyczka na dowód udzielana jest zazwyczaj na okres do 30 dni i niewielką kwotę. Składamy wniosek, zazwyczaj drogą online i niemal natychmiast otrzymujemy decyzję. Pieniądze mogą znależć się na naszym koncie po kilkunastu minutach.

 

Oto najciekawsze zestawienia firm pożyczkowych, które oferują w okresie jesienno-zimowym pożyczkę na dowód:

 

Pożyczkodawca

I pożyczka darmowa

Możliwość przedłużenia umowy

Czas oczekiwania na pożyczkę

Czas na spłatę

Max. kwota

Min. kwota

Soho Credit

tak

tak

Mniej niż 15 minut

14-30dni

2000

250

Vivus.pl

tak

tak

Około 15 minut

1-30dni

2500

100

Wonga.pl

nie

tak

Mniej niż 15 minut

1-30dni

500

50

NetCredit

nie

tak

Około 15 minut

1-30 dni

 

2100

150

Ekspres Kasa

nie

tak

Do 60 minut

15-60dni

2000

100

 

Każda pożyczka jest inna, w każdej możemy uzyskać ciekawsze i bardziej korzystne rozwiązania. Dzięki możliwościom Internetu w zaledwie kilka chwil, możemy wejść na stronę danego parabanku i sprawdzić, co ten ma nam do zaoferowania. Porównajmy, sprawdżmy i podpiszmy umowę w chwili, kiedy mamy pewność, że wybraliśmy najlepszą ofertę. Więcej o pożyczkach przedświątecznych można przeczytać w tym artykule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja też pożyczam, ale tylko gdy brakuje mi gotówki na pilne wydatki. Ostatnio pożyczałem, bo byłam przed wypłatą, a brakowało mi kasy na nowy piec (stary się zepsuł, a tu zima nadciąga i w domu zimno). Na ofertę chwilówki  trafiłem przypadkiem. Mimo wszystko nigdy nie pożyczyłbym na takie głupoty jak nowe gadżety... Nawet na święta nie chciałbym pożyczać (lepiej urządzić je skromnie, niż potem bawić się z kredytami i ratami).

Edytowane przez admin
[...] - link do PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×