Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
Czarny7

Kredyt konsolidacyjny- połączenie wielu zobowiązań

Pytanie

Siemanko,

Chciałbym wam przybliżyć tematykę kredytów hipotecznych - na co zwrócić uwagę przy staraniu się o taki kredyt.

 

Kredyt samochodowy na wymarzone auto, kredyt gotówkowy na święta, do tego rata za pralkę i zobowiązanie wobec spłaty kredytu mieszkaniowego. Ilość zadłużeń, jaka na nas spadła, powoli zaczyna nas przerastać. Nie wiemy, kiedy płacić tę ratę, a kiedy tamtą. Kwoty są coraz wyższe, a nam nie starcza pieniędzy na zapłacenie wszystkiego.

Wielu z nas znajduje się w takiej właśnie sytuacji. Mamy kilka zobowiązań i już nie mamy pojęcia, co z tym zrobić. Na szczęście, jest jedno rozwiązanie, które oferuje nam wiele placówek bankowych. Chodzi o kredyty konsolidacyjne, które niosą wiele korzyści na jakie bez wątpienia warto zwrócić uwagę.

Czym jest kredyt konsolidacyjny? Najprościej mówiąc jest to pożyczka od banku, która pozwala nam spłacić wszystkie nasze wcześniejsze zadłużenia i zamienia nam je na jedną ratę i jedną pożyczkę. Za pomocą kredytu konsolidacyjnego możemy spłacić kredyt gotówkowy, debet, kredyt na budowę domy, a nawet i pewną część, przeznaczyć na dowolny przez nas cel. To, co w kredytach konsolidacyjnych wyróżnia się w sposób szczególny, to:

- JEDNA RATA POŻYCZKI
- JEDEN TERMIN SPŁATY
- NIŻSZE OPŁATY
- PEŁNA WYGODA

Czy możemy więc chcieć czegoś więcej? Wybierając kredyt konsolidacyjny stawiamy na warte uwagi rozwiązanie, które niesie tylko korzyści, a żadnych strat. Dlaczego więc banki dają nam aż tak korzystny produkt? Dla nich gwarancją jest zazwyczaj hipoteka posiadanej przez nas nieruchomości, choć nie musi to być koniecznością. Dostajemy więc niższą ratę kredytu i dłuższy okres kredytowania, a pod zastaw dajemy dom, mieszkanie lub inną nieruchomość.

Wyróżnić możemy dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych:

- Kredyt konsolidacyjny hipoteczny
Ten przyznawany jest na dłuższy czas, ma niższe oprocentowanie, ciekawe do spłaty raty, ale koniecznością jest hipoteka w postaci nieruchomości. W tym przypadku możemy otrzymać dużo większą pożyczkę.
- Kredyt konsolidacyjny gotówkowy
Ten przyznawany jest na krótszy czas, ma wyższe oprocentowanie, raty zdecydowanie wyższe, ale koniecznością nie jest hipoteka naszej nieruchomości. Tu możemy spodziewać się pożyczki niższej, niż w przypadku kredytu konsolidacyjnego hipotecznego.

Na jakie banki warto zwrócić uwagę? Poniżej przedstawiamy trzy propozycje placówek bankowych, które zaoferują nam kredyty konsolidacyjne na wartych uwagi warunkach.

BANK MILLENIUM
Ten bank ma do zaoferowania nam kredyt konsolidacyjny na okres 30 lat. Kwota, jaką możemy pożyczyć równa jest 90% wartości nieruchomości. Kredyt można uzyskać jedynie w walucie polskiej. To, co warte uwagi- raz w roku możemy zawiesić spłatę jednej raty. Możemy również zdecydować się na wcześniejszą spłatę zadłużenia. Minimalna kwota kredytu wynosi 20 000 złotych.

CITI HANDLOWY
Ten bank ma do zaoferowania kredyt konsolidacyjny w kwocie do 120 000złotych. Okres kredytowania do siedmiu lat. Można otrzymać dodatkową gotówkę i ubezpieczyć spłatę pożyczki.

Jeśli nie radzisz sobie z kilkoma zobowiązaniami na raz, postaw od razu na kredyt konsolidacyjny i zyskaj masę rozwiązań. Możesz zmniejszyć swoje zadłużenia, zyskując przy tym komfort i wygodę spłaty, oszczędność w portfelu i dużo mniejsze wydatki w porównaniu ze spłatą wszystkich zobowiązań oddzielnie. Wybierz dowolny przez siebie bank i postaw na ofertę, która będzie najbardziej opłacalna. Więcej na temat kredytów konsolidacyjnych na kredyt-konsolidacyjny-oddluzeniowy.pl

 

podpisanie_umowy_o_kredyt_konsolidacyjny.jpg
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×