Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
braciszek

Jaki hosting na portal i forum finansowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzannka

W netbomb.pl wszystko mi działa jak trzeba. Czasem można upolować jakieś zniżki, ale i tak ceny mają bardzo przystępne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może już nawet 8 lat na Hekko, na różnych kontach?

I dodam, że to jedyny serwer, na jakim wytrzymaliśmy przez te lata.

Działa niezawodnie, nie sprawia żadnych problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hostingów jest wiele do wybrania i korzystania, nawet takie popularne są spoko ale bardziej bym radził się zastanowić nad dobrze zrobioną stroną, jeśli nie ma się warsztatu to nawet dobrze osadzona strona ale na jakimś szablonie no nie ma szans żeby się ostać dlatego ja bym jednak polecił specjalista wordpress zawszę to wtedy człowiekowi łatwiej. Poza tym tacy popularni chyba najtańszą opcją są jeżeli chodzi o hosting. Chociaż wiem że chłopaki z linku tez pomogą na pewno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakubsmall ma rację z tym, że hostingów jest wiele do wyboru. Dla mnie ważne było przy wyborze, by hosting był dobry przy tym tani i szybki żeby strona nie zawieszała się i działała sprawnie. Wybór hostingu to nie tak "hop siup" jak to mówią, powinniśmy się zastanowić i jeśli jakaś oferta nas zainteresuje skorzystajmy z kilku dni darmowego testowania. Hosting jest mega ważny. Kolega kiedyś kupił najtańszy hosting i za chwilę miał ataki hackerów na stronie :/ chyba nie o to chodzi. Zwracajcie też uwagę na pojemność serwera, bo im większy tym lepiej takie moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o takiej współpracy www Znalezienie dobrej firmy outsourcingowej to rozwiązanie problemów informatycznych, zwłaszcza dla początkującej firmy płynne wdrażanie projektów to duże wsparcie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim stabilny. Bardzo dobrą ofertę hostingów o niezawodnym działaniu oferuje kru.pl. U nich też możesz wykupić certyfilat ssl https://www.kru.pl/ssl.php . Taki certyfikat zwiększa wiarygodność strony, podnosi jej bezpieczeństwo a także ma pozytywny wpływ na pozycje w Google. Warto rozważyć taką opcję. Na stronie firmy znajdziesz więcej szczegółów dotyczących oferty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×