Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamówiłem w Niemczech(gdzie aktualnie jestem) komputer na raty, łączny koszt 1453 Euro. Zarabiam 1200 euro miesięcznie, czasami jak jakaś premia to z 1800/1900. Miesięcznie miałbym płacić 85euro(18 miesięcy), jestem zatrudniony od lipca. Czy jest szansa na dostanie rat od banku? 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówiłeś w Niemczech na raty to raty dali Ci nie z sufitu a poprzez firmę pożyczkową lub bank więc o co Ci chodzi? Chcesz raty od banku? To ty przy sprzedaży ratalnej spłacasz bankowi "pożyczkę" a sprzedawca od razu dostaje całą kwotę od banku za towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, bo zamawiał mój znajomy ostatnio również coś w tym sklepie i bank odrzucił jego wniosek. Zobaczymy, papiery, które wydrukowałem ze strony gdzie zamówiłem komputer(cena, ilość rat itd, z podpisami, kopią dowodu) wysłałem dziś do banku, mam nadzieję, że zaakceptują to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci nie przyznają kredytu ratalnego to po prostu nie dostaniesz sprzętu i już. Z tego co piszesz wynika, że dopiero złożyłeś wniosek o zakup ratalny,
czyli jeszcze nie kupiłeś tego komputera. Jeśli nie masz niewiadomo jakiej liczby innych zobowiązań powinni Ci pozwolić na zakup ratalny, gdyż dostępność
takich rozwiązań jest dość spora. Chociaż nie wiem do końca jak to wygląda za granicą. Chociaż w krajach bardziej rozwiniętych zakupy na kredyt są chyba
bardziej powszechne jak u nas w Polsce.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komputery dla firm, to tutaj http://www.ideal.pl warto sobie zerknąć. Ta firma specjalizuje się właśnie w wyposażaniu przedsiębiorstw. Potrafią dopasować sprzęt do konkretnych potrzeb pracowników. Jest to ważne, bo dzięki temu praca będzie szła sprawniej, a my nie przepłacimy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na raty kupiłem sobie macbooka bo potrzebowałem mobilnego komputera, a wiem że one są szybkie i warto zainwestować. Właśnie czytam w tym https://www.macforce.pl/serwis/naprawa-macbookow-i-komputerow-mac/naprawa-smc/ serwisie że zdarzają się awarie układów smc, w razie czego do nich oddam bo widzę że mają dobre opinie od swoich klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić tańszy komputer zamiast ubierać się w raty? Zerknij sobie do sklepu https://sprzetowo.pl/komputery-stacjonarne/zestawy-do-biura-komputer--monitor  . Tu mają bardzo duży wybór komputerów poleasingowych w super cenach. Ja kupiłem taki używany laptop do biura. Jest ok, obudowa nie jest zniszczona i śmiga dobrze. No i cena była bardzo korzystna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namieszane.. po co brac cos na raty i dodatkowo raty w innym panstwie? nie lepiej uzbierac kase i kupic za swoje? na lombi.com mozna sprzedac duzo rzeczy i tak kase zdobyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×