Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

I jak ostatecznie zdecydowaliście się zostać w kraju, czy jednak wyjechać do pracy za granicę? Ja podjąłem jednak decyzje o wyjeździe bo udało mi się trafić na firmę która oferowała bardzo dobre warunki. Na przykład widać, że jest dużo ofert pracy jako operator wózka widłowego w Szwajcarii dlatego zajrzyj na https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/q/operator-wózka-widłowego/l/szwajcaria/ gdzie dowiesz się więcej i co najważniejsze przekonasz się jakie aktualnie pojawiają się oferty i może akurat coś wpadnie Ci w oko i na ten wyjazd się zdecydujesz. Są też również możliwości podjęcia pracy dla par, pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa praca, chyba każdy z nas przynajmniej raz ją zmieniał -  https://gamfi.com/blog/pierwszy-dzien-w-pracy-jak-ulatwic-pracownikowi-wejscie-do-organizacji/ coraz więcej firm zdaje sobie sprawę jak ważny jest onboarding. To pierwszy dzień pracy, jest często kluczowy, jako manager czy szef, powinniśmy wygospodarować go jak najlepiej, tak żeby lepiej poznać nową osobę i dać możliwość poznania mu firmy i miejsca pracy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×