Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
malinka

CA dawny Lukas Bank

Rekomendowane odpowiedzi

"Lukas Bank zmieni nazwę na Credit Agricole Bank Polska, poinformował wiceprezes instytucji Philippe Marie. Nowa strategia zakłada wejście do grupy banków uniwersalnych, zdobycie 300 tys. nowych rachunków osobistych i zwiększenie sieci do łącznie 600 placówek do końca 2014 roku."

 

Hahaha, to życzę powodzenia. Z niewielu znajomych, którzy mieli tam konto wszyscy już zrezygnowali. Wyjątkowo niekompetentni konsultanci, naciąganie klientów na jakieś usługi w stylu ubezpieczenie od utraty pracy dla emeryta:-) i co najważniejsze wyłudzanie kasy. Uwielbiają wysyłać monity o tym, że pieniądze za ratę nie wpłynęły mimo że się je wysłało kilka dni wcześniej, za co oczywiście słono sobie liczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta w CA, ale rozglądam się powoli za kredytem hipotecznym, między innymi dlatego trafiłem na forum. I w Open Finance dowiedziałem się, że w CA są najbardziej liberalne sposoby liczenia zdolności kredytowej, ergo - najłatwiej dostać tam hipoteczny. Nie wiem czy się skuszę, ale jak tak, to napisze co i jak. Oczywiście dorzucają ubezpieczenia na życie, wlepią też karniaka, gdy ktoś chce spłacić kredyt wczesniej (do 3% wartości kredytu przez pierwsze pięć lat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pozytywnych wspomnień akurat z tym bankiem. Chciałem zaciągnąć kredyt gotówkowy na kilka tysięcy zł, byłem zainteresowany jakimiś szczegółami więc udałem się do punktu aby porozmawiać z jakimś konsultatnem. Ku mojemu zdziwieni nie dostałem żadnych szczegółowych informacji oprócz "tu Pan ma ulotke, to sobie Pan poczyta". Gdy podczas już wymuszonej rozmowy z pracownikiem powiedziałem, że do tej pory nie miałem nigdy żadnego kredytu to dostałem informacje że nawet nie mam po co składać wniosku o pieniądze bo i tak ich nie dostanę, skoro nie mam historii kredytowej. Po takich zapewnianiach pomyślałem, że w innym banku pewnie ucieszą się z nowego klienta a nie tak jak w CA.

 

Myślę, że akurat miałem pecha co do placówki banku, nie twierdze że we wszystkich tak samo traktują klienta, ale akurat tej wizyty nie wspominam zbyt miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta w CA, ale rozglądam się powoli za kredytem hipotecznym, między innymi dlatego trafiłem na forum. I w Open Finance dowiedziałem się, że w CA są najbardziej liberalne sposoby liczenia zdolności kredytowej, ergo - najłatwiej dostać tam hipoteczny.

 

No to ciekawie, bo jak pisałam, mi doradcy Aspiro polecali Getin jako ten, w którym najłatwiej dostać kredyt hipoteczny. Widać każda sójka swój ogonek chwali. Ale wybiorę się do nich o ile ich placówka znajduje się w moim mieście. Im większy wybór tym większa szansa, że ktoś mi wreszcie ten kredyt da, już nie ważne na jakich warunkach, byleby dali!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×