Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
Kacper22

Półki w pokoju dziecięcym

Pytanie

Cześć wszystkim! Jestem świeżo upieczonym rodzicem i szukam pomysłu na przechowywanie przedmiotów w pokoju mojego dziecka. Na stronie [url=http://pomyslowelozka.pl/[/url] znalazłem wpis o tym, że dobrym rozwiązaniem są klasyczne półki. Co o tym sądzicie? Chciałbym, aby moje dziecko miało swobodny dostęp do swoich zabawek, książek czy innych drobiazgów, a jednocześnie chcę uniknąć bałaganu w pokoju. Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Do pokoju dziecka warto zainwestować w półki i kosze na zabawki. W ten sposób w pokoju malucha będzie panował porządek (zazwyczaj). Jak dziecko nieco podrośnie możesz kupić stolik do rysowania z szufladami, w których Twoja pociacha będzie mogła schować swoje dzieła. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Urządzenie takiego pokoju nie jest łatwym zadaniem.Trudniejsze jednak dla mnie okazało się wybranie wózka. Teraz nie mam już wątpliwości, że najrozsądniej jest wybrać Cavoe Osis, który najlepiej wychodzi naprzeciw moim potrzebom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×