Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
zatorski

Torby reklamowe zamówienie

Rekomendowane odpowiedzi

 Czy jest w okolicy jakaś firma, która oferuje dobrej jakości torby papierowe z nadrukiem? Potrzebna jest mi partia na organizowaną konferencję w firmie. Zależy mi oczywiście na logowaniu. Na co zwracać uwagę przy wyborze takich toreb? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość torby papierowej - warto wybierać torby papierowe z dobrego jakościowo papieru, który wytrzyma transport i używanie przez dłuższy czas.

Nadruk - warto upewnić się, że firma oferuje drukowanie w wysokiej jakości, aby logo czy inne elementy graficzne były wyraźne i trwałe.

Czas realizacji - upewnij się, że firma jest w stanie zrealizować zamówienie w czasie, który jest dla Ciebie odpowiedni.

Ilość - sprawdź, czy firma jest w stanie wykonać zamówioną ilość toreb.

Koszt - warto porównać ceny oferowane przez różne firmy, ale nie decydować się tylko na najtańszą opcję, ponieważ może to oznaczać niższą jakość.

Możesz nawiązać na przyklad kontakt z firmą:

https://www.emgraf.pl/torby-papierowe-z-nadrukiem.html

W ofercie mają spory wybór takich toreb reklamowych z nadrukiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że takie torby reklamowe z nadrukiem jak najbardziej są dobrą formą reklamy. Tak samo bluzy czy plecaki z logo firmy. A jak już jesteśmy przy drukach, to czy ktoś z Was miał może okazję dzierżawić sprzęt do druku jak np. tutaj https://loboslink.pl/ ? Będę wdzięczna za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×