Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, pewnie wielu z Was zainteresuje ten temat. Mianowicie, jak rozplanować przestrzeń w pokoju dziecka. Sam jako świeży rodzic miałem dużo z tym kłopotów, ale w końcu się udało. Żałuję, że wcześniej nie trafiłem na stronę  http://pomyslowelozka.pl/, gdzie znalazłem kilka cennych wskazówek!

Edytowane przez Kacper22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zostawię namiar na oświetlenie. Lampy są istotny elementem aranżacji pokoju dziecka. Warto postawić zarówno na te wiszące, jak i np. kinkiety. W sklepach jak np. tu https://www.elampy.pl/lampy-do-pokoju-dzieciecego wybór jest duży. Więc bez problemu można znaleźć atrakcyjne rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zajmuje się kompletowaniem wyprawki, a moją głowę zaprząta wybór wózka. Riko Basic Pastel jest w moim przypadku najlepszym wyborem. To jeden z tańszych wózków, który jest dobry jakościowo i da sobie radę w każdym terenie. Słyszeliście o nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie pokoju dziecka nie jest dla mnie tak trudnym zajęciem jak znalezienie wózka. Na ten wybór poświęciłam najwięcej czasu, bo wiem że od tego zależy bezpieczeństwo mojego dziecka poza domem, na codziennych spacerach. Myslę, że Riko Basic Pastel jest dobrym wyborem, bo nie dość, że tani, to jeszcze jakościowo naprawdę przyzwoity. Da radę w każdym terenie i zarówno w gondoli jak i spacerówce daje dużo miejsca dziecku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×