Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
yamakaszi25

Kredyt samochodowy na motocykl

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem motocykla poza sezonem i myśle skąd wziąść pieniądze. Ze wezme kredyt to już pewne, ale niewiem jaki... Pod spodem nazwy tego dziąłu pisze kredyt na samochód i inne środki transportu, a więc moje pytanie brzmi czy na motocykl też dostane kredyt samochodowy czy tylko mnie ratuje chwilówka sam nie wiem co wybrać co bedzie bardziej korzystne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kupić nowy motocykl z salonu to tam też dostaniesz kredyt. Natomiast sprzęt tańszy lub używany - wystarczy kredyt gotówkowy ale z banku. Przy stałych dochodach nie powinieneś mieć problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyt samochodowy jest też na inne środki transportu, często też na używane. Nazwa jest dość umowna, bo klienci najczęściej wykorzystują go na samochód. Musisz przejrzeć oferty banków, kredyt celowy będzie tańszy niż kredyt gotówkowy. Co do chwilówek to radzę omijać. Tak jak pisze Fabio jeśli masz normalne dochody nie powinieneś mieć  problemów z dostaniem kredytu, a jeśli piszesz o chwilówkach to rozumiem że to będzie raczej jakiś mały kredyt a nie rzędy kilkudziesięciu tysięcy.



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie dostaniesz kredyt na używany motocykl w przypadku credit agricole maksymalnie 8 letni tu masz info http://direct.money.pl/kredytysamochodowe/, ja się zdziwiłem, że getin nie ma żadnych ograniczeń do co wieku samochodu, byłem przekonany, że 10-12 lat to najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was będzie miał problem z kredytem na motocykl zawsze można wziąć kredyt gotówkowy, jest droższy ale możliy do zrobienia w 1 dzień a kredy pod zabezpieczenie trzeba robić ok 4 dni. W tym jest decyzja kredytowa, wpis banku na dowód rejestracyjny itp.

 



Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy

Kontakt w Profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co to ma być za motocykl, ale np. Hondę, w Honda Plaza można kupić na kredyt, a oprócz tego można na kredyt kupić także akcesoria. Na ich stronie jest dział poświęcony finansowaniu, więc można poczytać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość topico

A nie lepiej wziąść pożyczke społecznościową? np przez szybkigrosz.pl samemu ustalisz wtedy jej warunki z inwestorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej dostaniemy kredyt gotówkowy lub nawet odnawialny w rachunku bankowym - będzie droższy ale masz wówczas swobodę w wydatkowaniu i ewentualnym dysponowaniu motocyklem - możesz go sprzedać. Kredyt zabezpieczony na pojeżdzie będzie tańszy, dłuższe formalności i ograniczone prawo rzeczowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was będzie miał problem z kredytem na motocykl zawsze można wziąć kredyt gotówkowy, jest droższy ale możliy do zrobienia w 1 dzień a kredy pod zabezpieczenie trzeba robić ok 4 dni. W tym jest decyzja kredytowa, wpis banku na dowód rejestracyjny itp.

 

 

 

Z poważaniem

Grzegorz Klimczak

Doradca Finansowy

Kontakt w Profilu.

Tu się zgodzę. Kredyty z zabezpieczeniem czy to na ruchomości czy na nieruchomości zwykle robią się długo. Są tańsze co prawda, ale więcej papierologii. No i wiadomo jak coś pójdzie nie tak ze spłatą Bank może położyć łapę na Twój Nowy Piękny Motocykl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytygrudziadz

Witam. Jeśli posiadasz już kredyt i Twoje raty są zbyt duże zapraszamy
do nas www.kredytgrudziadz.pl u nas uzyskasz fachową pomoc w
zmniejszeniu swoich miesięcznych zobowiązań. Nie masz się co wstydzić.
Każdy z nas ma jakiś kredyt, więc jeśli może on być tańszy, to dlaczego z
tego nie skorzystać W naszej ofercie mamy do wyboru 26 banków. W
każdym z nich jest inna promocja. My pomożemy w doborze najlepszej
oferty. Zapraszamy na nasza stronę www.kredytgrudziadz.pl bądż zadzwoń
aby dowiedzieć się szczegółowych informacji 503-580-333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz wziąć kredyt taki jak na autko, nawet jeśli motocykl ma być używany. Zerknij sobie na oferty banków, bo naprawdę można znależć coś korzystnego. Jeżeli uda Ci się coś odłożyć, to warto skorzystać z jakiegoś 50na50 albo 3x33, bo oprocentowanie wyjdzie Ci mniejsze i nie będziesz musiała zapłącić przysłowiowego drugiego śmigacza.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:


Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat


Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl


  :) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej opłacalną opcją jest kupić używany i przyniszczony motocykl i w niego zainwestować. Ja kupiłem stare Suzuki i systematycznie je odnawiam, ostatnio zakupiłem nowe kierunkowskazy motocyklowe https://gmoto.pl/kierunkowskazy-i-osprzet,48/, ponieważ poprzednie już się do niczego nie nadawały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×