Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
zatorski

Sprzedaż wlasnej książki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Czy ktoś  wykorzystuje platformę OLX do sprzedaży swoich książek i mógłby się podzielić doświadczeniem? Zastanawiam się jak i gdzie zacząć, żeby wszystko działało szybko, sprawnie, wygodnie dla mnie i potencjalnych klientów i żebym nie dostała od tego bólu głowy. Mam tutaj na myśli głównie przedsprzedaż wersji papierowej, którą autor musi się zająć osobiście. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawić stronę z wordpressem i apką WooCommerce. Do niej podłaczyć paczkomaty, cashbill i inne wtyczki zapewniające łatwiejszą obsługę sklepu (np. wysyłajtaniej.pl - zamówienie można automatem przerzucić do aplikacji geerującej listy przewozowe)

Ewentualnie Shopee - w tej chiwli ma najniższe prowizje, plus oferuje kupony dla klientów i chyba jeszcze wciąż jest darmowa wysyłka

W jaki sposób również wydasz książkę? Masz wiele sposobów:

https://novaeres.pl/jak-wydac-ksiazke

Są one opisane na tej stornie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sprzedaż książek, bądź innych rzeczy tego typu na portalach z ogłoszeniami to bardzo dobry pomysł. Sam niejednokrotnie korzystałem z tej okazji i muszę przyznać, że całkiem wiele rzeczy udało mi się sprzedać.

_________________________

Handel na darmowych portalach ogłoszeniowych – co i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książki można sprzedać na kilka sposobów. Oczywiście jednym z nich jest wystawienie na takiej platformie sprzedażowej czy na lokalnych grupach. Natomiast ja ostatnio skorzystałam z oferty antykwariatu online https://blackbooks.pl/content/20-skup-ksiazek-bydgoszcz . Moje skarby z pewnością znajdą nowego właściciela, a ja podreperowałam domowy budżet i zyskałam miejsce na w swojej biblioteczce na zakup nowych pozycji literackich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×