Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pomocna chwilówka dla każdego, jeżeli masz negatywny bik a potrzebujesz poieniędzy skontaktuj sie z Nami, znajdziemy dla Ciebie ZA DARMO  bez prowizji chwilówka która może Ci pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy mają chwilowy problem finansowy i nie maja korzystnej historii finansowej przydatne informacje są opisane na ...

Edytowane przez admin
proszę nie spamować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ktoś kto ma problemy finansowe powinien szukać możliwości zarobku, nawet na dodatkowej nocnej zmianie i spać 2godz dziennie zamiast brać chwilówke. To żadna pomoc tyko gwóżdż do trumny gdy nie zdążymy jej spłacić na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zainteresować się via sms, jeśli ktoś chce wziąc chwilówkę - są solidni, na ich stronie można wyliczyć, ile pieniędzy i na jaki czas można pożyczyć, pieniądze przesyłają szybko, nie miałam z nimi problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gozdek

O to fajnie. A co potrzebne jest przy weryfikacji? Wymagają jak inni dowodu i zaświadczenia o zarobkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Stępień

Witam gozdek. Jeżeli chodzi o formalności, to ograniczyliśme je do minimum. Aby wziąć pożyczkę, wystarczy konto w polskim banku, telefon komórkowy oraz przelew w wysokości 1 grosza w celach weryfikacyjnych, a więc podanie błędnych danych w postaci czyjegoś adresu nie wchodzi w grę. Poza tym nasza umowa została stworzona bardzo przejrzyście, bez haczyków, aby nie wprowadzać klienta w błąd i walczyć z mylną opinią o pożyczkach krótkoterminowych. Dostępna jest ona pod linkiem: https://www.viasms.pl/umova Pierwsza pożyczka w ViaSMS wynosi maksymalnie 500 zł, kolejne są oczywiście wyższe. Przy tych kolejnych można również wnioskować poprzez SMS. W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znależć wszelkie niezbędne informacje.

Pozdrawiam,
Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam chwilówkę i spłaciłam ją na czas, więc marudzić nie będę :) Oczywiście nie jest to rozwiązanie dla wszystkich, ale jeśli wiemy, że spłacimy pożyczkę, to czemu nie? Polecam skanerkredytowy.pl Pieniądze szybko do mnie trafiły, czytelne zasady, żadnych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa ze jeśli ktoś bierze bez przemyślenia chwilówki to utonie ale tak samo utonie jak wezmie zwykły kredyt, jak się robi z głową to spokojnie można wziąść chwilówkę. Ja w nichc nie widzę nic złego od zawsze ludzie brali chwilówki i jakoś żyją nawet w starożytności byli lichwiarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilówki są super, pod warunkiem, że spłaca się wszystko w terminie. Jak się jest stałym klientem, to nawet i dyrektorzy wydziałów przychodą do domu zaoferować nowy zastrzyk gotówki. Mimo wszystko, trzeba wiedzieć, czy ta kasa jest faktycznie natychmiast potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czasem zdarzają się sytuacje, w których chwilówka jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Oczywiście musimy być pewni tego, że będziemy w stanie ją spłacić bez problemu oraz, że pożyczkodawca jest pewną instytucją. Ja wziąłem pożyczkę na https://www.pozyczkomat.pl/ i wszystko, od momentu ubiegania się o otrzymanie pieniędzy aż do spłaty, przebiegało w pełnym porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daraa

Jeśli ktos poszukuje pożyczki prosze o kontakt na maila

pozyczki.online1069@gmail.com

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Chwilowki maja swoje plusy tez

 

Jeżeli bierze się je z głową to owszem, mogą na szybko uratować. Ale niestety od chwilówek łatwo się uzależnić, wiem bo moja była dziewczyna była od tego uzależniona. Brała chwilówki praktycznie non stop, nawet żeby kupić prezent. Przez to wpadła w ogromne długi, z którymi nie umiała sobie poradzić. Do wszystkiego trzeba podejść z ostrożnością i dokładnie przeliczyć, czy możemy sobie na to pozwolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×