Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
scremin

Wiadomości ze świata

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomości ze świata polityki, reportaże środowiskowe, apele społeczne i drastyczne obrazy, w które obfitują przekazy telewizyjne i prasowe, bombardują nie tylko zmysły, ale i na długo odkładają się w naszym organizmie. Nawet, gdy wydaje nam się, że tematy przedstawiane w newsach nas nie dotykają, są dalekie od naszego życia i realiów, podświadomie wślizgują się do naszego układu nerwowego. A co sądzicie Wy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym co piszesz! Mnie często poruszają wiadomości, które czytam. Mimo to, staram się być i tak na bieżąco. Lubię wiedzieć, co się dzieje w Polsce i na świecie. Najczęściej czytam wiadomości z mojego lokalnego podwórka. Sama pochodzę z Gdańska i lubię zaglądać w poszukiwaniu informacji na Wiadomości Gdańsk - https://gdansk-wiadomosci.pl/. A wy jakiego typu wiadomości czytacie najczęściej? Mój ojciec najczęściej zagląda na portale informacyjne z wiadomościami ze świata polityki. Mnie to trochę nudzi. A wy co o tym myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak jak już napisał poprzednik to oczywiście gdy chodzi o samą kwestie czytania o Gdańsku to ja również staram się o tym mieście jak najwięcej wiedzieć. Nawet niedawno natrafiłem na wpis https://stogi.info.pl/miejsca/ gdzie doskonale opisano słynne miejsca w dzielnicy Stogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×