Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Elfweard

GOOGLE ADS

Rekomendowane odpowiedzi

Czy próbował ktoś stworzyć kampanię Google ads korzystając z pomocy prawdziwego, żywego pracownika Google? Pytam bo mi to proponują nieodpłatnie skonfigurowanie kampanii. Tylko na początek spytali jaki chce przeznaczyć budżet, jak powiedziałem, że testowo 2k na pierwszy miesiąc, to w kolejnej rozmowie zaproponowali, że lepiej by było jednak 6k 

Jasne, że lepiej, tylko pytanie dla kogo.... Szczególnie, że to ma być test po którym dopiero będzie się optymalizowało kampanię.

No więc zastanawiam się czy rzeczywiście ma to jakikolwiek sens, czy jedyne co będą próbowali robić to podnieść budżet zamiast go zoptymalizować. Jakieś doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa razy przydzielonego specjalistę na 3 miesiące i liczyłem na to że wniesie cos istotnego do naszych ADS'owych działań. Niestety wszystko co sugerował do zmian w kampaniach można było znaleźć w zakładce REKOMENDACJE. Generalnie nawet porządnie maile od tego człowieka nie były sformatowane jakby standardu pracy nie mieli ustalonego ... sądzę że musiał wykonać określoną ilość połączeń do klientów i wykazać się zaangażowaniem. TYLE!

Aktualnie reklamami w mojej firmie zajmuje się agencja, która również pozycjonuje mi stronę ( konkretnie https://wzrosty.pl/ ) I jestem bardziej zadowolony. 

Edytowane przez pebs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co ja jeszcze niestety takich rzeczy nigdy nie miałam okazji u siebie wdrażać ale jednak liczę na to, że w najbliższym czasie uda mi się odbyć jakieś fajne szkolenia z reklamy. Jak nawet niedawno widziałam na stronie https://www.onedayshow.pl/exhibitors to właśnie tacy wielcy wystawcy na targach się pojawiają. Dla mnie jest to coś niezwykle ważnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×