Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
rafalll1984

Jaka wysokość raty jeżeli już wiemy, że w przyszłości będziemy nadpłacać kredyt?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie tak jak w temacie. Jestem początkujący jeśli chodzi o kredyty, to będzie mój pierwszy "większy" kredyt. Możliwe, że już po 6msc będę nadpłacać kredyt, wcześniej środki będą mi potrzebne na remont zakupionego mieszkania. Zależy mi też na jak najtańszym kredycie, więc w teorii powinienem wziąć krótszy okres? Ale czy słusznie skoro planuje go w miarę szybko nadpłacać(od tyłu). Dla przykładu bank na "M" ma promocję na 40k zł, RRSO12,83%, oprocentowanie stałe 12,13% i teraz dla rat:


24msc/raty  -  rata 1885,39zł
30msc/raty  -  rata 1552,40zł
36msc/raty  -  rata 1331,08zł

No i teraz tak się zastanawiam czy w tych ratach najmniejszych będzie najmniej odsetek w ciągu tych 6msc do spłaty, chyba tak? Proszę o pomoc i odpowiedzi. Najlepiej z jakimś wyjaśnieniem a nie tylko bierz 24rat lub 36rat. Chciałbym to zrozumieć.

Pozdrawiam,
Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×