Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Elfweard

Spadek energii jesienią

Rekomendowane odpowiedzi

a nie wiem, jak to się dzieje, ale teraz jak dojeżdżałam pociągiem do pracy 2 h w jedną stronę, 2 h w drugą, to miałam mnóstwo energii po powrocie, a pracowałam zawsze więcej niż 8 h, często 10-11. Za to jak jeszcze chodziłam do szkoły, to byłam wypruta po lekcjach, nieważne, ile ich było, a szkołę miałam (bez przenośni!) na przeciwko domu 

Jest jednak trochę lepiej od czasu od kiedy stosuję odpowiednią dietę, ćwiczę oraz pię herbaty:

https://loremvit.pl/ziola-na-koncentracje/

Polecam te zioła na koncentrację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że dla mnie również takie sprawy są ważne i wiem, że na pewno dobrym rozwiązaniem jest to aby wiedzieć o nich właśnie jak najwięcej. Zachęcam każdego do zapoznania się z materiałem https://vva.pl/zdrowie/dlaczego-ziololecznictwo-znow-wraca-do-lask ponieważ to właśnie tam doskonale o ziołach napisano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czujesz że twój organizm nie jest w pełni sił to postaw na takie produkty jak Neoglandyna czy Padma z oferty Tymofarm. Są to naturalne produkty opracowane przez specjalistę Witolda Brzosko na podstawie wieloletnich działań. Jeśli będziesz je stosował na pewno organizm będzie zdrowy i silny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadek energii może być spowodowany złym sypianiem. Sen polifazowy powstał po to, by znacząco ograniczyć czas poświęcony na sen bez skutków ubocznych i negatywnego wpływu na zdrowie. Spanie polifazowe, najprościej rzecz ujmując, polega więc na tym, że rozkładasz swój sen na wiele części, a zatem śpisz znacznie częściej w ciągu doby, ale krócej.

 

 

____________________________

Sen polifazowy – jak zacząć? Wybór odpowiedniego materaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naturalny, nieinwazyjny i bezpieczny sposób zmniejszają poczucie zmęczenia i chronią przed skutkami stresu - to ich najważniejsze zadanie. Mowa tu oczywiście o adaptogenach. Co ciekawe, część z nich posiada dwojakie właściwości. Z jednej strony pobudzają organizm do działania, z drugiej pomagają uspokoić nerwy i wyciszyć organizm, przywracając spokój ducha. Tak działa między innymi ashwagandha. Możecie o nich poczytać i zakupić na stronie https://mothersprotect.com/pages/adaptogeny-wlasciwosci-badania-historia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×