Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
KarolM

Sprawa rozwodowa i podział majątku - Trójmiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy mecenasa w sprawie rozwodowej i podziału majątku, mieszkam w Gdańsku także najlepiej jeśli będzie to kancelaria z tych rejonów. Mogę liczyć na Waszą pomoc przede wszystkim jeśli chodzi o Wasze doświadczenia, bo tutaj nie chcę popełnić żadnych błędów. Jednocześnie licząc na konkretne wsparcie, pozdrawiam!

Edytowane przez KarolM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zdecydowanie polecić mecenasa Mindykowskiego ze względu na profesjonalizm, doświadczenie i wiele wygranych spraw w tym zakresie na koncie. Dlatego warto się skontaktować, prowadzi kancelarię w Gdańsku ale działa na terenie całego trójmiasta. Warto się skontaktować i przemyśleć podjęcie odpowiednich kroków, bo kluczowe jest to aby udało Ci się uzyskać to czego oczekiwałaś bez przeciągania sprawy latami także w zakresie podziału majątku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w przypadku kiedy posiadaliście wspólną nieruchomość to na pewno będzie potrzebna pomoc prawna, żeby odpowiednio podzielić cały majątek i zobowiązania kredytowe. Nie zapominając też o alimentach na dziecko, ja uważam że tutaj może pomóc Pan mecenas Mindykowski bo to właśnie on zajmował sie sprawą mojej siostry z byłym mężem. Poszło to u niej bardzo sprawnie i była zadowolona jak przebiegła cała sprawa któa też od strony podziału majątku została załatwiona bardzo jasno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą poprzednicy, na pewno tutaj warto abyś skorzystała z pomocy cenionej kancelarii abyście się dobrze przygotowali i niczego nie pominęli wtedy sprawa na pewno pójdzie pomyślnie. Jeśli małżeństwo nie przetrwało próby czasu to po prostu trzeba się z tym jak najszybciej uporać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×