Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
JacekMol

Drzwi do domu Drutex?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiamy się nad jakie drzwi zewnętrzne warto będzie postawić w naszym nowym domu i chciałbym zapytać Was, co możecie powiedzieć mi na temat stolarki marki Drutex? Zależy mi zarówno na dość przystępnej cenie, idealnie dobraną wersją kolorystyczną oraz optymalnych parametrach izolacyjnych.  Co możecie mi w tym zakresie powiedzieć, będę ogromne wdzięczny za wszystkie konkrety!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli drzwi zewnętrzne to na pewno o dobrej izolacji, z porządnym zamkiem i zabezpieczeniem przed wyważeniem. My rozważaliśmy wersje PCV, albo aluminiowe i wygrała opcja numer dwa w wersji MB-70HI ma zasuwnice automatyczną trzypunktową MACO i 3 zawiasy z aluminium. Jesteśmy zadowoleni, u nas zamontowane rok temu i wyboru nie żałujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My długo się nie zastanawialiśmy bo mieliśmy pozytywną opinię na temat producenta drutex i też wybraliśmy teraz Iglo Energy z dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Wykorzystali w nich 7-komorowe profile ramy i 5-komorowe profile skrzydła oraz porządna zasuwnica automatyczna trzypunktowa. U nich jest duża możliwość dopasowania koloru i patrząc na parametry izolacyjne też trudno mieć do nich jakieś zastrzeżenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobają drzwi Iglo 5 popytaliśmy w kilku firmach zajmujących się zamówieniem i montażem oraz wśród znajomych i akurat Drutex sobie chwalili, dlatego trudno było już nie podjąć konkretnej decyzji w tym zakresie. Jednocześnie bardzo ładnie dopasowane szyby, porządne okucia i idealnie dopasowane profile wykonane bez zastrzeżeń, skrzydło bardzo gładko chodzi no i co najważniejsze są po prostu szczelne. Dlatego myślę, że tutaj po prostu się nie zawiedziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o samozamykaczach drzwiowych tj. te https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/kategoria/107/akcesoria-do-drzwi-odboje-wkladki-samozamykacze/strona-1.html? Dzięki automatycznemu zamykaniu drzwi nie musimy obawiać się o straty ciepła. To ważne zwłaszcza w okresie jesieni i zimy. Drzwi nie są uchylone dłużej, niż jest to konieczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto też poza ładnym wyglądem drzwi wziąć pod uwagę także ich parametry termoizolacyjne a więc wziełabym pod uwagę też drzwi Wiśniowski Nova z trzypunktowym ryglowaniem montowanym standardowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie strzałem w dziesiątkę było kupno drzwi DRE. Jakość wykonania drzwi jest imponująca - solidne drewno, precyzyjne detale i staranne wykończenie sprawiają, że drzwi są nie tylko piękne, ale również trwałe. To inwestycja, której nie żałuję, ponieważ dodają one elegancji i stylu mojemu domowi. Polecam przejrzeć sobie ofertę https://profi-parkiet.com.pl/katalog-produktow/drzwi/dre/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych marek premium to wybierz tą firmę  https://agstyle.pl/drzwi-wewnetrzne-warszawa/na-wymiar-zamowienie/ bo mają dostęp do takich producentów jak DRE, Barański czy Lagrus. Oprócz tego wykonają solidny montaż a to gwarancja niezawodności przez wiele lat. Idealny partner do takich zadań na terenie stolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×