Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Dockson

Czy droga do przedszkola może być drogą przeciwpożarową

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem mam pytanie następującej treści: czy droga do Przedszkola tzw. droga wjazdu/wyjazdu może jednocześnie pełnić funkcję drogi pożarowej ? Dodam, że jest tam tylko jedna droga.
Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak + odpowiednie oznakowanie ( znak drogą pożarowa i nie zaszkodzi zakaz postoju i zatrzymywania). Pamiętaj że droga pożarowa powinna spełniać wymogi rozporządzenia " drogi pożarowe ".

Odpowiednie oznaczenia, czyli standardowe znaki ale i znaki aktywne można znaleźć na stronie producenta znaków drogowych, mianowicie w firmie Tioman. 

Polecam kontakt w sprawie wyboru oznaczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na takich kwestiach aż do końca się nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Od siebie chcę wam polecić za to bardzo interesujące znaki realistyczne https://znaki-bhp.pl/produkty/90_znaki_realistyczne i jestem zdania, że jak najbardziej jest to bardzo dobry wybór oznaczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×