Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Roberto

Jakie konto dla studenta

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej wybrać darmowe całkowicie konto, z darmowymi wypłatami z bankomatu oraz bez braku konieczności regularnych wpływów na konto, a takie konto daje obecnie Alior Sync czy GetinOnline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przerabiałem temat kredytu studenckiego i jeżeli takowy macie w jednym z banków które go udzielają takich jak:

  - PKO Bank Polski S.A.
  - Bank PEKAO S.A.
  - Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. (wraz ze zrzeszonymi bankami spółdzielczymi)
  - SGB-Bank S.A. (wraz ze zrzeszonymi bankami spółdzielczymi)

to w sumie nic nie stoi na przeszkodzie aby konto studenckie mieć i tam.

 

Uprzedzam kredyt studencki ciągnie sie potem latami za nami jak już skończymy studia, czy będzie praca czy nie trzeba go spłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinb

Wzięłam kilka lat temu w PKO, i poza wiadomymi konsekwencjami - ciągnie się to za mną i ciągnie - nie było zadnym problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Też poszedłem w kredyt
studencki i teraz trzeba spłacać. Szczęście że wybrałem pkobp, bo przynajmniej
bank nie robił problemów i wszędzie jest oddział .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka

podbijam. mam studencki w swojej karierze i w sumie to nie zastanawialam sie gdzie brac i nie porownywalam ofert ale w koncu weszło PKO BP do dzis nie zrobili mi zadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto w banku zachodni wbk i jestem z niego zadowolona :) Jak na moje studenckie potrzeby jest w sam raz. Podoba mi się niezawodny dostęp do konta przez internet. I żadnych opłat czy prowizji od karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pikejoo

PKO konto dla mlodych. mam od wyjazdu do warszawy na studia, juz 4 rok i jestem zadowolony opor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w alioru i millenium, w alioru mam za darmo bo spełniam jakieś warunki, natomiast w millenium jest kompletnie za darmo utrzymanie konta, co do kart nie wiem, bo z takowych nie korzystam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×