Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pebs

Ekspres do kawy w biurze

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam popróbować kawę z różnych ekspresów bo co inna marka to inny smak kawy. Dużo zalezy również od tego jaka jest to mieszanka kawy. Do ekspresów ciśnieniowych poleceam wybierać mieszanki arabica i robusta. Wypróbowałem wiele kaw i takie zestawienie odpowiada mi najbardziej.

Do firmy polecam również kupić ekspres od dystrybutora, który oferuje profesjonalne ekspresy do firmy. Urządzenie będzie dopasowane do użytku w celach profesjonalnych jak również bedzie lepiej wykonane.
Ekspres do kawy do firmy kupisz na przykład w Tchibo Coffee Service.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że sam ekspres nie ma jakiegoś większego znaczenia. Liczy się przede wszystkim sama kawa, którą w tym ekspresie zaparzasz :D Sklep Kawa ma na przykład mnóstwo różnych kaw w ofercie ( możecie sobie sprawdzić tutaj: https://sklepkawa.pl/ ) i każda smakuje inaczej! Dla mnie to był szok, że aż tak mogą się te smaki różnić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet osoby, które nie piją kawy, słyszały o espresso, cappuccino czy latte. Są to jedne z najpopularniejszych rodzajów kaw, które serwowane są w kawiarniach na całym świecie. Obecnie jednak istnieje wiele innych sposobów podawania kawy – możemy więc kupić kawę Mocha, Espresso Romano, Cortado czy Dead Eye. Jestem fanką kawy i czytam wiele poradników w sieci tj. https://maxelektro.pl/poradniki/jakie-sa-rodzaje-kaw,568.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×