Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
kindzia65

Kuchenne meble na lata

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcecie mieć naprawdę mocne i stylowe meble, to najlepiej byłoby postawić na  meble kuchenne błonie  wykonane pod wymiar przez jakiegoś specjalistę. Z tego co wiem firma Jago Kuchnie, jest naprawdę pomysłowa i maja ogromne doświadczenie w tym zakresie... Myślę, że warto byłoby z nimi się skontakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kuchenne meble modułowe? Wydaje mi się, że to rozsądne cenowo rozwiązanie a dzięki różnorodności szafek można idealnie dopasować je do konkretnego pomieszczenia. Czego jeszcze szukamy w meblach podczas zakupów? Na https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-czego-od-mebli-oczekuja-klienci-opinie-eksperta-w-sieci-salo,nId,5626905 zerknijcie jakie obserwacje ma jeden z ekspertów w znanym salonie meblowym w kraju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zakup mebli kuchennych, to tylko na zamówienie od stolarza. Kiedyś na pierwszym mieszkaniu miałam marketowe i były okropnej jakości, po roku wyglądały okropnie, a szafka od zlewu rozpadła się od wilgoci. Postanowiłam, że juz zawsze będę kupowała meble na wymiar, zrobione z dobrego jakościowo drewna. Wolę zapłacić raz więcej i miec na kilkanaście lat. Rok temu robiłam remont i zamówiłam meble z firmy Kulenty, działają na terenie Warszawy i Lublina. Zrobili mi na początku piękny projekt kuchni. Zobaczcie ich prace: https://www.kulenty.pl/galeria/kuchnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×