Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pebs

Księgowość w firmie jednoosobowej

Rekomendowane odpowiedzi

 Formalnie forma istnieje ale nie generuje faktur. W grę wchodzi zus, pit i bieżąca znajomosc zmian księgowych. Czy zdarzyło Wam sie w takim nieaktywnym czasie korzystać z księgowych czy wtedy samodzielnie ograniacie księgowość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sama ogarniam, mam gł. faktury kosztowe, _ale_ przerobiłam swego czasu kurs księgowy i pewnie w okolicach nowego roku wykupię sobie kontynuację dostępu, bo już wjechała nowa wersja uwzględniająca zmiany. Jakoś dramatycznie się nie boję, na bieżąco śledzę zmiany, no i zakładam, że program księgowy zostanie dostosowany . Jesli jednak dokumentów jest wiele, polecam nie tracić czasu na księgowanie samodzielne oraz zdecydować się na usługi zewnętrznej firmy:

http://businesspl.com/index.php/informacje-prasowe/19475-jak-polski-lad-zmienil-zasady-pracy-biur-rachunkowych

Na stronie jest opisane, jak polski ład zmienia zasady pracy biur rachunkowych. I co nowego wprowadził. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od samego  początku starałem się wszystkim zajmować osobiście, ale szybko doszedłem do wniosku, że jest to dla mnie zbyt trudne i czasochłonne. Po kilku miesiącach postanowiłem nawiązać współpracę z biurem rachunkowym https://www.sowinski.pl/oferta. Zajmują się analizą sprawozdań finansowych, obsługą administracji kadr i płac, prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz bieżącym doradztwem księgowym i podatkowym. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony z ich usług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×