Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
zatorski

Ogrodzenie działki przy budowie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem działkę 1000m dom planuje postawić nie szybciej jak za dwa lata .i tu moje pytanie o ogrodzenie czy robić już porządne ogrodzenie czy jakieś zwykle oby ogrodzić na sztukę dziękuje za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto jest ogrodzić, czy to ogrodzeniem tymczasowym, czy właściwym - dla mnie to nie chodzi nawet o zlodzieja, w PL niestety obyczaj jest taki że jak coś nieogrodzone, tzn. że można tam zrobić wysypisko, droge, składowisko materiałów budowlanych, parking wraków, zwałowisko ziemi, humusu, gruzu, koczowisko bezdomnych itp. czasem koszty oczyszczenia takiego gruntu przekraczają kilkukrotnie koszty ogrodzenia. Sam też uważałem że to zbytni wydatek na początek, ale niestety po tym co widze, słyszę już zdecydowałem o budowie samodzielnie ogrodzenia. Na początek chciałem po prostu postawić siatkę, potem jednak zdecydowałem się na ogrodzenie panelowe. Cena takiego ogrodzenia nie jest dużo wyższa od ogrodzenia z siatki, ale wyglada o wiele lepiej, jak również jest wytrzymalsze. Wbudowałem rówinez podmurówkę (można kupić gotową w marketach). Zerknij sobie na ogrodzenia panelowe w Leroy Merlin. Znajdziesz tam różne grubości ogrodzeń (aczkolwiek nie polecam brać tego najcieńszego - w przypadku ogrodzenia najczęściej im grubsze tym lepiej). 

ogrodzenia-Leroy-Merlin.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy powinien dopasować ogrodzenie do własnych potrzeb oraz  budżetu. Zajrzyjcie na  https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/ aby dowiedzieć się więcej na temat ogrodzeń panelowych, które są bardzo popularne. Prezentują się porządnie, wykonane są z dbałością o każdy szczegół i detal wykończenia, więc będziecie zadowoleni z efektu końcowego. Ten typ ogrodzenia jest łatwy w montażu, więc nawet samodzielnie jesteście w stanie ogrodzić swoją działkę w bardzo krótkim czasie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję pomocy w znalezieniu dobrego producenta ogrodzeń w Skawinie https://artgrom.pl/ogrodzenia/skawina/. Czy ktoś z was miał do czynienia z lokalnymi firmami zajmującymi się ogrodzeniami? Interesują mnie zarówno ogrodzenia metalowe, jak i drewniane. Będę wdzięczny za wszystkie informacje, które mi pomogą w podjęciu decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto zdecydować się na skorzystanie z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Podczas remontu i aranżacji mojego ogrodu wszystkie potrzebne mi siatki i systemy ogrodzeniowe zamawiałem w polecanym mi sklepie internetowym, w tym np. siatki ze stali nierdzewnej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dostosowanie ogrodzenia do swoich potrzeb i budżetu jest kluczowe. Jeśli szukacie solidnego rozwiązania, warto zajrzeć na stronę https://e-ogrodzenia24.pl i poznać więcej informacji na temat ogrodzeń panelowych. Są one naprawdę popularne z kilku powodów - prezentują się estetycznie, cechują się starannym wykonaniem i dbałością o każdy detal. Efekt końcowy z pewnością was usatysfakcjonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy praktycznie rodzaj ogrodzenia kupisz od firmy Wiśniowski a mają naprawdę duży wybór, a do tego ładne ponadczasowe wzory i mnóstwo kolorów do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zadbać również o podjazd i ścieżki w Waszym ogrodzie. Z pewnością przyda się Wam brukarstwo Warszawa i okolice z firmą Remston: https://bruk.warszawa.pl/ . Moim zdaniem są to niezbędne elementy w każdym ogrodzie. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×