Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
kuba222

Długi klientów

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie tylko ja mam to szczęście, że trafiłem na nieuczciwego klienta. Czekam za spłatą zobowiązania już dobre 3 miesiące, telefony niby odbiera, zapewnia, że zapłaci ale to tylko czcze obietnice. Widzę, że muszę zacząć działać bo jeszcze mi się ta sprawa przedawni czy jak. Jakie kroki na początek polecacie? Pierwszy raz mam taką sytuację dlatego sam nie wiem od czego warto zacząć i jakie w ogóle mam szanse żeby te pieniądze odzyskać w miarę szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, do przedawnienia się jeszcze raczej długa droga. Ale działania jak najbardziej wskazane. Moim zdaniem najlepszym sposobem na odzyskiwanie długu jest umieszczenie wpisu w Rejestrze Dłużników prowadzonego przez Biuro Informacji Gospodarczej. Jest to pierwszy etap windykacji ale naprawdę często przynosi już efekty w postaci spłaty należności. Więcej dowiesz się na stronie https://www.big.pl/baza-wiedzy/jak-moze-ci-pomoc-big-w-odzyskiwaniu-dlugow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz problem z długami i chcesz wyrwać się z spirali zadłużeń to odwiedź tą witrynę https://mamdlugi.pl/pierwsza-pomoc-zadluzonym/ gdzie znajdziesz wsparcie prawne i masę przydatnych artykułów na temat zadłużeń i finansów. Specjalizują się w tej tematyce i na pewno pomogą ci z tym problemem. Dzięki nim staniesz na nogi i obronisz się przed wierzycielami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×