Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc, niedawno przejeżdżałem przez Toruń i zauważyłem firmę Daiglob Finance. Póżniej jechałem przez Bydgoszcz i na jednej z głównych ulic mają wielki baner, że są już 9 lat na rynku. Spory rozmach w reklamie znamionuje albo gruby wałek, albo dobrą ofertę. Ktoś wie coś więcej o tej firmie? Są na pewno w Wawie, Szczecinie,Wrocku i Poznaniu. Tak sie reklamują, a jaka jest prawda?

O nas (http://www.daiglobfinance.pl/o-nas/)

 

Jesteśmy niebankową instytucją finansową. Oferujemy produkty dla każdego. Działamy na rynku od 2004 roku. Z nasza firmą współpracują przedstawiciele z całego kraju.

Po prostu wyślij nam SMS a pieniądze prześlemy na Twoje konto. Zanim zdążysz dojść do bankomatu pożyczka już tam będzie - Daj się zaskoczyć i ciesz się najprostszą pożyczką na rynku!

Atuty Daiglob Finance

  • WYGODA - pożyczka dla każdego bez BIK-u, bez zbednych formalności.

  • NOWOCZESNOŚĆ - preferujemy nowoczesne formy komunikacji z klientem - dojeżdżamy do klienta, pożyczka przez sms,

  • SZYBKOŚĆ - wszystkie formalności załatwiamy na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych gościków szczegolnie bym uważał, żwłaszcza jak ma się starszą osobę w rodzinie. Potrafią udzielić chwilówki nawet 90-latkowi bo wiedzą, że ma emeryture i w razie czego będzie z kogo ściągać. Mój znajomy miał przez to spore problemy, bo jego dziadek dał się im omotać, oczywiście nie był w stanie ich spłacić, a dług trafił na wnuka, który musial to wziąc na klatę. Niestety, starsze osoby strasznie się wykorzystuje, a dziadek nie miał kasy i chciał wnuczkowi kupić prezent i kupił, ale to chyba najdroższy prezent w jego 90-letnim życiu:-./

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
A czy to prawda ze potrafia zabrac spnsrzet domowy?

 

 

A czy to prawda ze potrafia zabrac spnsrzet domowy?

 

To najprawdziwsza prawda trzeba się bronić to jakiś nowy parabank LUDZIE nie dajcie się nabrać oni są straszni - co się dzieje w tym kraju kiedy nastąpi zakaz działalności cwaniaków nasze prawa na to pozwala!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę wejdzie nowa, bardziej liberalna rekomendacja T i banki powinny chętniej udzielać kredytów gotówkowych. Na razie są bardzo słabe dane z gospodarki więc banki są wstrzemiężliwe. Poczekajmy jeszcze miesiąc, dwa. Jak będzie lepiej to i parabanki przestaną powstawać jak apteki na każdym rogu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSTYNA

WITAM SERDECZNIE!!

BARDZO PROSZĘ NIE BIERZCIE POŻYCZKI Z DAIGLOB!!!!!!!

KTÓRZ TO WYMYŚLIŁ _ ONI SĄ BEZWZGLĘDNI, ZABIERAJĄ NAPRAWDĘ Z MIESZKAŃ PRZEDMIOTY WARTOŚCIOWE,JEŻELI
KTOŚ MA OPÓŻNIENIE _ NP. KILKA DNI.

STRASZNIE NIEGRZECZNA I BEZWZGLĘDNA W SWOIM DZIAŁANIU JEST PANI "DYREKTOR" Z BYDGOSZCZY.

NIE WIEM,CZY TA PANI JEST FAKTYCZNIE  NA TYM STANOWISKU,PONIEWAŻ JEST BARDZO OPRYSKLIWA,

NIEGRZECZNA!!!!!

NO NIESTETY PISZĘ TAK JAK TUTAJ POPRZEDNICY - TO JEST TYLKO PARABANK!!!!

LEPSZY JEST PROWIDENT< BOCIAN ITD.CHOCIAŻ TEŻ SĄ PARABANKAMI.

 

SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM I PROSZĘ O ROZWAGĘ ODNOŚNIE TEGO PARABANKU ZANIM PODEJMIECIE
DECYZJĘ O SKORZYSTANIU Z KREDYTU DAIGLOB!!!

ZWRÓCĘ SIĘ JESZCZE O DO PEWNEJ INSTYTUCJI O ZWRÓCENIE UWAGI NA
ZACHOWANIE SIĘ TEJ PANI Z BYDGOSZCZY,ORAZ POUCZENIE JEJ O FORMACH
GRZECZNOŚCIOWYCH PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ I ZASTRASZANIU SWOICH
KLIENTÓW!!

 

KRYSTYNA

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian

Popieram tę Panią,tak jest w rzeczywistosci.

Pytalem innych o te kwestie i rzeczywiscie z zimna krwia strasza ludzi i zabieraja z mieszkan

np.sprzet AGD itd.jezeli nie zaplacisz w terminie.

Prosze ,trzeba uwazac na te firme.

 

Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

HELLO!!!

 

Ludzie nie bierzcie tam pozyczek,zostaniecie na lodzie......

Ja juz mam ich dosyc.Mialem juz kilka pozyczek w innych parabankach,ale takiego jeszcze nie spotkalem!!!!!!

UWAZAJCIE!!!!!

 

Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestrzegam przed tą diabelską firmą.Znajoma miała w niej pożyczkę.wzięła 1000 zł a spłaca do teraz po 225 zł i wisi jej dalej 1225 .łącznie zapłaciła już przez rok policzcie 225 x12

I pretensje może mieć do samej siebie,ale system działania tej mającej prawo określać się nazwą firmy jest lichwiarski.Do tego działają na zasadzie zastraszania,zabrania,kultury to im brakuje na każdym kroku.Nie wiem jak to możliwe że takie firmy działają dalej a państwo nie może z nimi nic zrobić.

Po prostu żenujące.A panów lalusia z Wrocławia który przychodzi do znajomej to bardziej interesuje żel na włosach i windykatora spasionego jak świnia to powinni się zastanowić jak rzutują na ta firmę choć gorzej być nie może.nie polecam szczerze,lepiej już Provident bo tam przynajmniej mają swoje standardy i człowiek się nie boi  że ktoś go zwyzywa albo siłą wejdzie do mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne to, powtarzam nie pożyczajcie w parabankach. 2 miliony Polaków nie pożyczyło tylko wyjechało za pracą i są zadowoleni. Oczywiście do wyjazdu nie namawiam, nie każdy to dobrze znosi lub nie każdy może. Rynek polski ma jednak swoje nisze i dla osób przedsiębiorczych zawsze kasa się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez imienia

Witam jeszcze takiej bezzwzględnej baby (myslę ze też ma nad sobą bezwzględnych nadzorców)to jeszcze nie widziałem,siedzi od dwóch lat w tej samej kurciszce czy to lato czy zima i co z tego ma?Jedyna jej wyzszośc to zastrasznie ludzi i sprzedaaż przez nia i jej pracowników danych kontaktowych klientów daiglob innym konkurencyjnym firmom tego typu-dotyczy to Bydegoszczy.Już w tej chwili sprawę podałem ja i kilku innych dłużników na policje sprawa jest rozwojowa(nie mam pretensji co do terminowego spłacania chwilówki,ale chodzi mi o udzielanie informaci innym firmą,wiadomo trzeba spłacać,ale nie sprzedawać swoich klientów.No cóż może pani dyrektor w końcu zmieni swoją garderobę w końcu idą świętamAcha a panowie jeżdzący wypasionymi furami które nie są ich własnością zachowują się jak naćpani bandyci.Tragedia,bo sobie tak mySlę ile oni mogą zarabiać,pewnie też marne grosze,ale grunt to wykazać się przed przełożoną,moż spojży przychylnym okiem bo o premi cicho sza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To są zwykli chuligani tylko w garniturach i białych koszulach,jestem ciekawy czy właściciele tych parabanków moga spać,najpierw pożyczją pieniądze i już podejrzewają że w nastę[nym miesiącu się nie odda,więc po jakiego czorta pożyczją kase ludziom nie wypłacalnym,chyba że lubia się pastwić nad pożyczkobiorcami.Chamstwo i totane poniżanie ludzi.A odnośnie pracowników w Bydgoszczy to dopiero burasy,nie wiem z kad ich trafili myślę ze z jakiś zadupi bo gdyby byli z Bydgoszczy to wpierdal by dostali już dawno.Pewnie się kryją na zadupiu,a tak wogóle ta pani niby dyrektorka,chyba sama się nią nazwała bo wykrztałcenia ni w ząb.Siedzi to babsko i tylko stuka w telefon i nasyał swoich przydupasów na ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Witam,

Cała prawda, jest to najgorsza firma pożyczkowa w Bydgoszczy, łącznie z Pszczółką bo to ten sam właściciel. Dla zainteresowanych prześlę opinie UOKiK nt DAIGLOB Bydgoszcz I Pszczółki.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA

Co porabia tam jeszcze Pani tzw."KIEROWNICZKA"?

Jak dlugo będzie jeszcze tam siedziała i wysyłała

tych swoich ludzi po pieniążki?

ZLIKWIDOWAĆ TO LICHWIARSTWO!!!!!

WSZYSCY MUSIMY SIĘ ZEBRAĆ I ZROBIĆ PORZADEK!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

TAK POTWIERDZAM,ROBIĄ ZDJĘCIA NUMERU DOMU SPRZĘTU AGD RTV,PODZIĘKOWAŁEM PANU ZA FATYGĘ ROBIĄ TO NIELEGALNIE,CHWALĄ SIĘ NISKIM OPROCENTOWANIEM,DZIAŁAJĄ JAK KOMORNIK.ODRADZAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

W pelni sie zgadzam dzis chcialem skorzystac z och oferty umowilem sie z przedstawicielem oddzialu w katowicach ten przyjechal zachwalal itd lecz pomylil sie jak zaczol robic zdjecia sprzetu Rtv/Agd z racji tego ze jestem pracownikiem mundurowym (konwojent) to prawo dosyc dobrze znam to od razu rzucilem w kierunku przedstswiciela kilka odpowiednich artykolow z kodeksu karnego i cywilnego i przedstawociel wielce zaskoczony opuscil mieszkanie po czym na drugi dzien dzwonil do mnie jakis kierownik regionalny z wielkimi ale lecz po zawiadomieniu odpowiednich organow o grozbach karalnych ow pracownik stal sie bardzo potulny... poki co postepowanie jest w toku zobaczymy co z tego wyniknie... Unikajcie tych oszolomow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

W pelni sie zgadzam dzis chcialem skorzystac z och oferty umowilem sie z przedstawicielem oddzialu w katowicach ten przyjechal zachwalal itd lecz pomylil sie jak zaczol robic zdjecia sprzetu Rtv/Agd z racji tego ze jestem pracownikiem mundurowym (konwojent) to prawo dosyc dobrze znam to od razu rzucilem w kierunku przedstswiciela kilka odpowiednich artykolow z kodeksu karnego i cywilnego i przedstawociel wielce zaskoczony opuscil mieszkanie po czym na drugi dzien dzwonil do mnie jakis kierownik regionalny z wielkimi ale lecz po zawiadomieniu odpowiednich organow o grozbach karalnych ow pracownik stal sie bardzo potulny... poki co postepowanie jest w toku zobaczymy co z tego wyniknie... Unikajcie tych oszolomow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość na chwilę

Ale zaraz.....jakim prawem oni zabierają wartościowy sprzęt z mieszkań?

Przeciez to kradzież, to przestępstwo!!

I żadna z osób, którym te bandziory ukradły sprzęt, albo którym te osoby fotografowały sprzęt w domu nie zawiadomiły o tym Prokuratury, ani też podczas trwania tych czynności nie zadzwoniły na Policję??

Ciekawe czy w obecności Policji te cwaniaki by robiły dalej zdjęcia i czy wynieśliby na oczach Policji sprzęt.

Takie firmy wyrażnie szukają naiwnych.

Nie dajcie się oszukiwać i wykorzystywać!

Bandziory i oszuści PRECZ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawem żadnym. Ale jedna z form zabezpieczenia spłaty zaciągniętej w tej firmie pożyczki (poza wekslem min.) jest umowa przewłaszczenia rzeczy ruchomej podpisywana przez klienta in-blanco. W razie braku spłaty przychodzi "miły" Pan do domu dłużnika i wpisuje w treść tejże umowy to (sprzęt rtv czy agd),co jjest wdg. niego na tyle wartościowe, że może uczynić zadość wierzycielowi.

Inną stroną medalu jest, że nie musisz nikogo takiego wpuścić do domu. Firmę znam doskonale z racji prowadzonych do niedawna interesów "w branży".

W Bydgoszczy do nich należą również chwilówki markowane pod nazwą Ślimak pożyczki, Parkman czy Pszczółka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek

TAK POTWIERDZAM,ROBIĄ ZDJĘCIA NUMERU DOMU SPRZĘTU AGD RTV,PODZIĘKOWAŁEM PANU ZA FATYGĘ ROBIĄ TO NIELEGALNIE,CHWALĄ SIĘ NISKIM OPROCENTOWANIEM,DZIAŁAJĄ JAK KOMORNIK.ODRADZAM.

 

W pelni sie zgadzam dzis chcialem skorzystac z och oferty umowilem sie z przedstawicielem oddzialu w katowicach ten przyjechal zachwalal itd lecz pomylil sie jak zaczol robic zdjecia sprzetu Rtv/Agd z racji tego ze jestem pracownikiem mundurowym (konwojent) to prawo dosyc dobrze znam to od razu rzucilem w kierunku przedstswiciela kilka odpowiednich artykolow z kodeksu karnego i cywilnego i przedstawociel wielce zaskoczony opuscil mieszkanie po czym na drugi dzien dzwonil do mnie jakis kierownik regionalny z wielkimi ale lecz po zawiadomieniu odpowiednich organow o grozbach karalnych ow pracownik stal sie bardzo potulny... poki co postepowanie jest w toku zobaczymy co z tego wyniknie... Unikajcie tych oszolomow...

 

Niby który paragraf z kodeksu zabrania robienia zdjęć? Jeśli zdjęcia sprzętu są robione za zgodą właściciela w celu zabezpieczenia dowodowego aby podpisać umowę to gdzie tu jest łamane prawo. To tak samo jakby zakazać zrobienia zdjęć agentowi ubezpieczeniowemu w celu udokumnetowania materiału w celu jego ubezpieczenia.

Po drugie to ludzie są sami sobie winni. Najpierw biorą pozyczki i z góry wiedzą, że ich nie stać na spłatę, a póżniej dziwią się, że firma ma wobec nich roszczenia. Przy zawarciu pożyczki firma za pewne sporządzna umowę przywłaszczenia mienia więc na czas trwania poztczki właściciel zrzeka się prawa własności. Taka sytuacja może być podobna w lombardzie. Klient daje zastaw i bierze pożyczkę i nie reguluje w terminie, ustala ze sprzedawcą lobardu, że prosi o jeszcze kilka dni prolongaty, których tych dni nie dotrzymuje. Idzie po kilku dniach jak termin minął chce odkupić rzecz która była zastawem, a w tym czasie lombard ją sprzedał bo miał do tego prawo. Klient nie umie tego zrozumieć i wszczyna awanturę. Ani takie firmy ani wspomniane lombardy nie przykładają nikomy spluwy ani nie nagabują w domu więc do ludzie są winni sami sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najgorsza firma pożyczkowa w całym kraju. Wystarczy że z przyczyn losowych spużnisz się ze spłatą raty wysyłają zaraz "windykatora giganta" (oczywiście z listem poleconym), robiącym zdjęcia domu itp. Podobno gdy nie ma efektu jego działań czai się pod zakładem pracy , robiąc obciach na cały świat, jak by chodziło o nie wiadomo jaką sumę ...

                                   S.A.N.O.W.C.Z.O    O.D.R.A.D.Z.A.M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×