Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
saver

Kredyt dla firm - gdzie najlepiej go dostać?

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w Idea banku też dostaniesz taki kredyt. Mbank dla firm jest o tyle fajny, ze na podstawie Twojej historii kredytowej sami oferują coś, co nazywa się 

"oferta dla Ciebie" i można załatwić sobie finansowanie w 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla małych przedsiębiorstw Idea Bank jest chyba dość dobrym rozwiązaniem, słyszałem już kilka dobrych opinii na temat tej instytucji finansowej. Nie znam dokładnie ich oferty, ale może warto zadzwonić i dopytać się co mogą zaoferować ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kredyty Pożyczki Konta Lokaty OC/AC dla osób i firm.Zapraszamy na naszą stronę internetową na której wybraliśmy i wyselekcjonowaliśmy najkorzystniejszą ofertę banków,instytucji finansowych oraz firm ubezpieczeniowych:

* pożyczki bez zaświadczeń i bez BIK

* wysokooprocentowane lokaty

* kredyty samochodowe

* kredyty mieszkaniowe

* pożyczki gotówkowe

* kredyty gotówkowe

* kredyty hipoteczne 

* ubezpieczenia oc/ac

* ubezpieczenia na życie

* kredyty i leasing dla firm

* bezpłatne konta bankowe

* ubezpieczenia turystyczne

Na stronie mogą Państwo zapoznać się z ofertą,porównać,

wybrać dla siebie najkorzystniejszą,a następnie złożyć 

bezpłatnie wniosek on-line:  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są warunki przyznania kredytu w IdeaBanku?

Jeśli chodzi o ten bank to teraz tak się wszystko zmienia że trudno jest powiedzieć. Ale ważne aby działalność była najlepiej rok czasu wtedy można powalczyć o kwotę 100tyś i wyżej, przydało by się mieć też historię kredytową. Wczesniej dawali kredyty na start ale aby dostać, to też trzeba się troszkę pogimnastykować aby dostać.

 

 

 

Z poważaniem

 

Grzegorz Klimczak

 

Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy

 

Broker i Dealer Samochodowy

 

tel. 790382868/506203558

 

Sieć Lycamobile tel. +48 729460172

 

e-mail:grzegorz.klimczak@o2.pl

 

skype: grzegorz.klimczak

 

gg: 1752886

 

www.kredyty-zagranica.pl

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w idea bank wydaje mi się że też trzeba miec działalność prowadzoną przez 3 miesiące

Nie do końca, mają tam "kredyt na start" - firma wtedy nie musi mieć stażu. Zresztą takie kredyty dla fir bez konieczności działania na rynku od kilku miesięcy ma tez kilka innych banków. Z tym że nie pożyczają tak dużej kwoty jak w Idea banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, mają tam "kredyt na start" - firma wtedy nie musi mieć stażu. Zresztą takie kredyty dla fir bez konieczności działania na rynku od kilku miesięcy ma tez kilka innych banków. Z tym że nie pożyczają tak dużej kwoty jak w Idea banku.

 

 

Kredyt na Start jest dostępny dla osób z idealnym BIK i zdolnością, jeśli masz średni BIK lub pusty to możesz zapomnieć. Inne banki od kilku miesięcy? Raptem 1 od 3 msc i 2 może od 6 msc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Witam,

oferujemy kredyty dla nowych firm, od 1 dnia ich działalności.

Nie weryfikujemy bazy BIK, brak historii kredytowej nie stanowi dla nas problemu.

Proponujemy kwoty 10-20 tys. zł, ale do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, więc istnieje możliwość otrzymania wyższej kwoty kredytu.

Zadzwoń 505 454 814 dopasujemy kredyt do Twoich potrzeb i możliwości.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew

ja mam w Idea Banku ten kredyt na start, wziąłem po 2 tygodniach działania firmy bo z inntmi bankami byo ciężko, większego stażu potrzebowali....a akurat była pmi potrzebna spora suma więc to był mój jedyny ratunek w sumie. a teraz firma się kręci, rozwija, powoli sobie spłacam kredyt, oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Współpracuję z funduszem pożyczkowym, który na
uproszczonych procedurach udziela kredytów do 100 tys dla 1 os. dz oraz spółek.
Procedury uproszczone polegają na tym, że nie trzeba przedstawiać żadnych
dokumentów związanych z ZUSem i USem, lecz niestety minimalny okres działania
spółki musi wynosić 6 miesięcy.

Dla młodszej spółki możemy uzyskać kredyt od funduszu pożyczkowego bądż inwestora, pod
zabezpieczenie majątku.

Zapraszam również na mój facebookowy fanpage poświęcony tematyce pozyskiwania finansowania dla firm, znajdziecie go państwo pod nazwą:  Finansowanie dla Firmy.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się wszystko tak szybko zmienia, że nie da się powiedzieć gdzie dostanie się najlepszy kredyt. Trzeba po prostu chodzić i pytać o warunki, bo porównywarki w internecie też nie są do końca wiarygodne. Słyszałem, że grubsze ryby po prostu opłacają, żeby być wyżej w tych statystykach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was korzystał może z ofert finansowych opisanych w dziale z pożyczkami i kredytami dla firm Kredyciaka ? Szukam jakiś opinii o tym pośredniku i przyznam, że niewiele można znależć w internecie na ten temat.

Pilnie muszę nabyć sprzęt do firmy - czy to w formie leasingu, czy kredytu. Muszę sfinalizować sprawę do końca września. Sprawa dotyczy wyposażenia mobilnej myjnii samochodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×