Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
saver

Kredyt dla firm - gdzie najlepiej go dostać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malwina

Witam serdecznie! 

 

Naszym klientom oferujemy szeroką
ofertę finansowania MŁODYCH  przedsiębiorstw.

 

- finansowanie na start- pełna
procedura pozwala uzyskać 100 000zl, a to wszystko z konkurencyjnym
oprocentowaniem!

 

- leasing- zaproponujemy oferty
angażujące bardzo mały wkład własny ( nawet na poziomie 0%- porównując w innych
instytucjach wkład własny dla nowo powstałych firm oscyluje miedzy 15-20%).

 

- i inne rozwiązania zapewniające
lepsza płynność finansowa firmy- w dobrym funkcjonowaniu każdej firmy
najważniejszy jest terminowy przepływ gotówki. Jest to szczególnie ważne dla
nowych przedsiębiorstw, by otrzymywać zapłatę na czas!

 

Zapraszam do kontaktu! 

Malwina Wawrowska,

Boss Finance

 

e-mail: m.wawrowska@bossfinance.pl

tel. 511500621

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyt Fair dla nowych klientów ma fajne warunki. Bez zaświadczeń i jeżeli zapewniasz wpływy na rachunek to tylko 4,99%. Moim zdaniem ciekawa oferta, kolejna w Idea Banku zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość riporcik

Jak dla mnie Raiffeisen Polbank jest dobrym miejscem do uzyskania takiego kredytu. Są różne opcje, np kredyt inwestycyjny, jak potrzebujecie nieruchomości to będzie to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy jestem w potrzebie korzystam zawsze z pomocy sprawdzonego doradcy z przyjaznekredyty.eu. Znam osobiście Panią Halinę od lat i wiem jak bardzo angażuje się w sprawy klientów i dba o to by uzyskali pożyczki, o które się starają. Dodatkowo zawsze pomaga w wyborze najbardziej korzystnej oferty. Można kontaktować się z nią poprzez formularz na stronie lub telefonicznie tel. 572-444-225. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz firm kilka ofert kredytów:

- BIZnest Kredyt w Ratach - Przedsiębiorca (do 800 000 zł na biznes z prowizją od 0 % - maksymalna kwota kredytu dla klientów rozliczających się z Urzedem Skarbowym w formie Pełnej Księgowości, maksymalna kwota kredytu bez zabezpieczeń i poręczycieli do 550 000 zł, maksymalny okres spłaty to 144 miesiące); - BIZnest Kredyt Przejrzysty z Pakietem Codziennym (decyzja online, maksymalna kwota kredytu to 50 000 zł, kredyt przejrzysty do 5,50 zł dziennie za każdy pożyczony 1 000 zł);

- BIZnest Kredyt Lekki (0% oprocentowania kredytu przez pierwsze 28 dni, bez zaświadczeń ZUS i US, brak prowizji za spłatę przed upływem 28 dni);

- BIZnest Limit w Koncie – Przedsiębiorca (dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy, wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie, możliwość automatycznego odnowienia limitu);

- Kredyt dla rodzinnych firm (oferta dla klientów rozliczających się w formie książki przychodów i rozchodów, w tej ofercie można elastycznie dopasować warunki spłaty. Klient decyduje o dacie płatności raty lub zawiesisz spłatę nawet na 3 miesiące).

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank pl/dla-twojej-firmy/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.07.2013 o 09:26, saver napisał:

Własnie, gdzie najlepiej będzie dostać, otrzymać kredyt firmowy? Który bank oferuje najkorzystniejsze warunki dla takiego kredytu?

Pozdrawiam

Moim zdaniem samemu nie warto tracić czasu na szukanie najlepszych ofert. Polecam Ci  zapoznać się z  https://multiinicjatywa.pl/oferta/dla-nowych-firm Tam pracują specjaliści od finansów, którzy są biegli we wszystkich nowinkach finansowych i najlepiej doradzą Ci dopasowując  najkorzystniejszą dla ciebie ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebowałam kredytu na firmę to korzystałam z usług profesjonalnego doradcy kredytowego - Afimo. Jestem dobrym specjalistą w swojej branży, ale wszelkie sprawy związane z finansami staram się delegować innym :D Gdyby nie było takiej możliwości to chyba bym została na etacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać z dyskusji wybór powinien zależeć od naszych potrzeb i warunków jakie oferuje kredytodawca. O ile z oceną potrzeb dość łatwo można sobie poradzić, o tyle ocena rzeczywistych warunków kredytowania jest dużo trudniejsza.  Myślę, że zanim podejmiecie decyzje, warto poszerzyć swoją wiedzę w tematach związanych z finansami na przykład korzystając z akademickich notatek na portalu notatek.pl O wskaźnikach zadłużenia poczytacie na https://notatek.pl/wiedza/wskazniki-zadluzenia/wskazniki-plynnosci-i-zadluzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli firma boryka się z problemami finansowymi to zamiawt pomyśleć o zaciągnięciu kredytu można rozważyć faktoring od Aforti Factor - jedna z opcji szybkiego i przejrzystego finansowania. Mój znajomy opowiadał o tym, jak pomogło to jego firmie błyskawicznie odzyskać płynność finansową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×