Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

Znasz lub możesz mieć kontakt z osobami, które mają lub miały kredyt po 2011 r.? Jeśli tak, to oferujemy możliwości dodatkowych zarobków.

 

Kredyt darmowy jest to w powszechnym znaczeniu kredyt, od którego nie trzeba płacić żadnych kosztów, pod warunkiem, że zostanie spłacony w odpowiednim terminie.

Według przepisu art.45 ustawy o kredycie konsumenckim, dotyczy to sytuacji w której kredytodawca dopuści się określonego naruszenia przepisów ustawy o kredycie konsumenckim.

Kredytobiorca może bowiem płacić w takiej sytuacji kredyt bez odsetek i bez kosztów pozaodsetkowych, a jeśli już je uiścił – to będzie uprawniony do ich odzyskania.

 

Lexitor Sp. z o.o. to jedyny podmiot z Polski, który uczestniczył z powodzeniem w postępowaniu przed TSUE w Luksemburgu (sprawa dot. zwrotu prowizji od wcześniej spłaconych kredytów). Jako jedyni w Polsce odkupujemy i kompleksowo obsługujemy roszczenia przysługujące konsumentom z tytułu kredytów, zarówno tych, które zostały spłacone wcześniej, jak i tych spłaconych w terminie.

 

Nasze atuty:
- stabilne zaplecze finansowe
- błyskawiczny model weryfikacji roszczeń
- szybkie wypłaty dla współpracowników i klientów
- profesjonalny dział prawny
- szeroki zakres obsługiwanych spraw – roszczeń (w praktyce każda umowa kredytowa jest obciążona wadami, które stanowią podstawę roszczeń konsumentów)

 

W razie zainteresowania, prosimy o wskazanie danych do kontaktu (telefon, e-mail) z chęcią przedstawimy dodatkowe informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darmowy kredyt dla mnie nie brzmi zbyt poważnie. Co innego, kiedy kredyt jest na korzystnych zasadach. W  kontekście kredytu gotówkowego warto pomyśleć nad tym, czy warto wziąć kredyt gotówkowy w swoim banku, czy może w innej placówce. Można o tym przeczytać nieco więcej tutaj https://kredyt-na-bank.pl/czy-warto-wziac-kredyt-gotowkowy-w-swoim-banku. Sama chyba próbowałabym w swoim banku, ale wiem, że czasem bardziej opłacalne jest skorzystanie z oferty innych placówek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darmowy kredyt dla mnie nie brzmi zbyt poważnie. Co innego, kiedy kredyt jest na korzystnych zasadach. W  kontekście kredytu gotówkowego warto pomyśleć nad tym, czy warto wziąć kredyt gotówkowy w swoim banku, czy może w innej placówce.  Polecam Motty jeżeli mieszkasz w Norwegii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kredyt to poważna sprawa więc trzeba być na bieżąco ze zmianami, jakie zachodzą w tym zakresie. Kluczową sprawą jest zmiana wskaźnika referencyjności - https://www.rdc.pl/aktualnosci/sponsorowane/co-stanie-sie-z-wibor-em-w-2025-roku_qpoV9TF8Z7zEy74km2zI Ta znacząca zmiana wskaźnika referencyjnego może przekształcić kredytowe możliwości. Część banków wprowadziła kredyt ze wskaźnikiem WIRON, a w życie wszedł nowy program rządowy. Kolejne banki dostosowują się do tych nowych realiów, więc warto być na bieżąco, aby wybrać najkorzystniejszą opcję kredytową.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×