Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Samsunga Duo i jestem zadowolona. Jeżeli chodzi o mikrofale to bierz wszystko powyżej 400 zł bo będzie Ci dłużej służyć a obudowa też musi chronić przed promieniowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś wysłałam mamę na relaksacyjny wyjazd, aczkolwiek tylko na weekend - była zachwycona 

A w tym roku, jako że od pewnego czasu mieszka w Danii, w prezencie na święta dostanie paczkę ze sklepu wedlinek.pl pełną polskich kiełbas i szynek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mojej mamy mam coś czego jeszcze nigdy nie miała a bardzo jej się
przyda. Lubi wicieczki, sporo jeżdzi na rowerze, kiedy latem jest na
działce, ale nie zawsze ma siłę na dalszą wyprawę. Dlatego kupię jej rower z sinikiem elektrycznym.
Podobny rower ma jej sąsiadka i mamie sie bardzo spodobał. Jak
zabraknie jej sił na pedałowanie, to włączy silniczek w wróci do domu na
silniku.

 

perfect-main.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zawsze dużo radości może sprawić jakiś ładny album do zdjęć. Ja bardzo ciekawy kupiłam tutaj: http://www.sklep.labhd.pl/. Piękne, robione ręcznie albumy proponują. Wykonane są z dobrych materiałów. Kupiłam dwa egzemplarze już jakiś czas temu, a jeszcze nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedzieć co lubi dana osoba. Dobrym pomysłem mogą być jakieś kosmetyki czy książka. Być może trochę pospolite, ale z takiej kategorii produktów zawsze można coś wybrać. Jeśli ktoś lubi gotować to jest dużo różnych fajnych akcesoriów kuchennych np. pojemniki na przyprawy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojemu bratu ostatnio kupiłem taką fajną koszulkę ze sklepu http://www.megakoszulki.pl/.Nie stać mnie na drogie prezenty on wie o tym dokładnie:) bardzo ucieszył się z niespodzianki! sam bym chciał dostac taką koszulkę, może zrewanżuje mi się i zamówi mi coś podobnego na moje urodziny:) a Wam jaksię podobają takie t-shirty z modnymi wzorami? Chcielibyście taką dostać? a moze macie jakieś inne sprawdzone pomysły na taką okazję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×