Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Mniejsza1999

Studnia głębinowa- budowa

Rekomendowane odpowiedzi

Budowa studni głębinowej to obecnie bardzo popularne rozwiązanie
Niesie ze sobą wiele korzyści a koszt jej budowy zwraca się w krótkim czasie
Jeśli szukacie profesjonalnego wykonawcy budowy studni to zapoznajcie się z ofertą Drillpol - https://www.drillpol.com/
Znają się na rzeczy działają sprawnie i zgodnie z harmonogramem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest, żeby firma budująca studnię korzystała z dobrych rozwiązań geotechnicznych. W tym artykule bardzo dobrze opisano te technologie w hydrotechnice. Warto się  z nimi zapoznać, żeby łatwiej zweryfikować czy firma jest dobra i czy działa w prawidłowy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Was kojarzy jakąś firmę z wypożyczalnię sprzętu budowlanego? Interesują mnie wyłącznie fachowcy, ponieważ już wielokrotnie się zawiodłem na różnych firmach i niestety byłem stratny. Staram się czytać opinie w Internecie, ale czasem to nie wystarcza. Będę wdzięczny za wszelkie namiary. Interesuje mnie długoterminowy wynajem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie montażu wyłącznika ciśnieniowego należy również zwrócić uwagę na odpowiednie uziemienie urządzenia, co ma istotne znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowania. Należy również zapewnić dostęp do wyłącznika w razie potrzeby konserwacji lub awarii. Szczegółowe wskazówki dotyczące montażu i uziemienia znajdziesz na stronie https://www.budownictwo.org/artykuly/szczegoly/79272_jak-podlaczyc-wylacznik-cisnieniowy-do-pompy-glebinowej dlatego ja chętnie czytam takie porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×