Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
nubarim11

Rozwój własnego biznesu

Recommended Posts

Moim zdaniem w przypadku prowadzenia własnego biznesu warto korzystać z pomocy specjalistów, dlatego wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić  https://ttpsc.com/pl/atlassian/oferta/gotowe-rozwiazania/itsm-jira-service-management/ . Według mnie są to najlepsi specjaliści w swojej branży, z których usług korzystam od wielu lat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoja firma na pewno będzie dobrze się rozwijać jak będziesz nią odpowiednio zarządzać. Jako, że ja prowadzę firmę odzieżową, mi na pewno przyda się folia do pakowania odzieży dostępna pod adresem:  https://sklep.grala.com.pl/blog/20_folie-do-pakowania-odziezy . Strona bardzo mi się spodobała ze względu na dużą różnorodność dostępnych produktów, ale też to, że każdy z nich jest szczegółowo opisany. Dzięki temu od razu wiem który produkt mi się przyda, a który nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli prowadzicie firmę to koniecznie musicie zadbać o jej bezpieczeństwo np. gaśnice. Aby nie odbezpieczyły się warto zainwestować w plomby plastikowe do gaśnic, które można dowolnie regulować. Na stronie  https://www.sklepbhpippoz.pl/p2855,plomby-plastikowe-do-gasnic-regulowane-1000-szt.html możecie je zakupić w bardzo dobrej cenie. Warto zapoznać się z całą ofertą sklepu, gdyż jest naprawdę imponująca. Pracują tam świetni specjaliści, którzy w razie potrzeby zawsze wam doradzą w zakupach. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chcemy rozwijać własny biznes to musimy mieć odpowiednich dostawców półproduktów takich jak na przykład płyty osb z których wykonamy produkty do sprzedaży. Mogą to być meble lub różne inne rzeczy związane z branżą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aby biznes mógł się prawidłowo rozwijać trzeba stawiać przede wszystkim na rozwój pracowników. Tutaj  http://www.pirho.com.pl/dlaczego-warto-rozwijac-kompetencje-menedzerskie-swoich-pracownikow/ poczytajcie sobie o rozwijaniu kompetencji menadżerskich swoich pracowników. To naprawdę ważny temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie rozwój własnego biznesu przede wszystkim kojarzy się z internetem. Dlatego dobrze, jeśli wszystkie kwestie informatyczne powierzycie doświadczonemu zespołowi informatyków. My nie tak dawno, rozpoczęliśmy współpracę z https://enicom.pl/ i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona, ze postawiłam właśnie na nich. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie pieniądze przy rozkręcaniu biznesu są ważne,podobnie jak znajomości, wiedza,pomysł na reklamę i stronę internetową.

Mając kłopot z nowoczesną i praktyczną stroną internetową,można zgłosić się do firmy http://pomocwpisaniu.pl która tworzy profesjonalne strony internetowe na podstawie popularnego CMS-u WordPress.Poprawiają i  opiekują się  istniejącymi już stronami oraz świadczą usługi eksperckie w zakresie doradztwa internetowego na przykład rozwoju biznesu w sieci. Warto też być osobą odważną,zdecydowaną,potrafiącą rządzić grupą podwładnych nam ludzi. 

 

Edited by leonia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz rozwinąć własny biznes to pewnie prędzej czy później będziesz musiał przygotować prezentację multimedialną, której użyjesz podczas spotkania z klientami. Wiem jednak, że nie każdy potrafi ją przygotować, więc w takim przypadku dobrym wyjściem jest zakup gotowego pliku.

________________________________

https://re-prezentacja.pl/gotowe-prezentacje-multimedialne/

Edited by jamil97

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomoc zawsze się przyda,prowadząc własny interes trzeba nauczyć się o nią prosić.Prowadząc lokal gastronomiczny na pewno przyda nam się doświadczenie firmy Multi Gastro. Oferuje ona najlepszy sprzęt gastronomiczny z którego chętnie korzystają hotele,restauracje czy firmy cateringowe. 

Dostać można u nich wszystko do pieczenia,gotowania, grillowania, smażenia,zmywania,przechowywania https://multigastro.pl/szafy-chlodnicze-przeszklone

Share this post


Link to post
Share on other sites

 A czy ktoś z was może kojarzy firmę    Ejko http://ejko.com.pl/ ??? Pytam, ponieważ zastanawiam się czy nie nawiązać z nimi współpracy? Potrzebowałabym dodatkową  przestrzeń magazynową, a także  transport krajowy. Czy faktycznie  można na nich polegać? Czy warto skorzystać z ich usług?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę  https://www.bluo.pl/technologia/czym-jest-chmura-obliczeniowa , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat rozwiązań technologicznych dla biznesu. Sam skorzystałem z tych porad i bardzo mi to pomogło w rozwoju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze cieszy! No ale nigdy nie jest prosto, często trzeba sporo poświęcić żeby wprowadzić firmę na dobre tory. Własna firma to też pracownicy, a z jej rozwojem trzeba będzie ich więcej zatrudnić, o też nie jest raczej nic prostego. Tak portal Fach praca to aktualne oferty pracy, których mogą szukać pracownicy, ale też i jako pracodawcy wystawicie tu swoje ogłoszenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozwój własnego biznesu jest bardzo ważny. Niestety, jeśli chcemy utrzymać się na rynku nie można stać w miejscu, bo konkurencja nas po prostu wchłonie. Przetrwają najlepsi, takie prawo biznesu. Jeśli zdecydowaliście się działać w gastronomii, to z całą pewnością łatwo nie będzie. Konkurencja jest duża, a klienci pójdą tam, gdzie im smaczniej, lepiej. Podobnie lodziarnia - dobry smak, pięknie wyeksponowane wyroby mają duże znaczenie w osiągnięciu sukcesu. Fajnie sprawdzą się np. witryny do lodów czy inne wyposażenie od  https://mk-komi.pl/nasze-maszyny/wyposazenie-lodziarni/pasteryzatory-i-dojrzewalniki/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×