Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Elfweard

Jaka firma do remontu biura w Warszawie

Recommended Posts

Tylko jeśli sprawdzony i polecony z doświadczenia najlepiej kilku osób. My mieliśmy bez rekomendacji, choć duża firma, i mamy tyle błędów (część szczęśliwie wylapalismy przed realizacją), że aż głowa boli. A nasza czujność przez długi czas była uśpiona bo przecież projektant się zna...

Za to z firmy remontowej byliśmy bardzo zadowoleni:

https://adrem.org.pl/uslugi/malowanie-biur/

Mianowicie z firmy Adrem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj niestety nie mogę w tym zakresie nikogo polecić, ale ja również całkiem niedawno można powiedzieć, że przeprowadzałem specyficzny remont., Mianowicie zależało mi na tym, aby zmyć graffiti na moim kiosku. Już teraz wiem, że środek pleksiglas poradzi sobie z takimi zabrudzeniami doskonale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem najlepszym sposobem na remont biura z zewnątrz, jest malowanie elewacji. Jeśli nie masz na to pomysłu, 3 sposoby na skuteczne mycie elewacji znajdziesz w artykule, pod tym linkiem, gdzie opisano mycie myjką i inne przydatne techniki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli prowadzisz remont to będzie potrzebny dostawca farb różnego rodzaju a wtedy warto odwiedzić witrynę https://duluxprofessional.pl/porady/renowacja-i-malowanie-elewacji-krok-po-kroku/ U nich bez problemu dobierzesz odpowiednie kolory dla siebie oraz dowiesz się wielu przydatnych rzeczy na temat malowania. Dzięki nim będziesz mieć odpowiedni kolor który wytrzyma wiele lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×