Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
nubarim11

Praca tymczasowa

Recommended Posts

Co Wy sądzicie o pracy tymczasowej i czy korzystacie z takich rozwiązań? Istnieje wiele prac sezonowych, gdzie pracodawcy potrzebują większej ilość rąk do pracy. Zainteresowanym tematem polecam interesujący artykuł na stronie  https://www.placpigal.pl/blog/praca-tymczasowa-czy-warto-ja-podejmowac/ .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli myślicie na poważnie o znalezieniu pracy to bardziej sugeruję takie kierunki - https://www.viessmann.ovh/ Czyli konkretne zawody zgodne z obecnym zapotrzebowaniem. Nie sądzicie, że tak będzie lepiej? Po co zaliczać studia, które dają tylko papier, a wymaga to poświęcenia na ten temat 5 lat? No właśnie, to jest pozbawione sensu. Dlatego uczcie się, ale czegoś, co faktycznie może się przydać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie raz z pracy tymczasowej może wyjść coś fajnego, coś na stałe. Warto próbować, może akurat trafi się na super ludzi i super okazje. Ja teraz chciałabym spróbować swoich sił jako przedstawiciel handlowy, myślę, że sprawdziłabym się w tym zawodzie. Na stronie https://fachpraca.pl/oferty-pracy/przedstawiciel-handlowy/ znalazłam już całkiem sporo ofert na taką pracę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba lepiej poszukać czegoś na stałe. Zawsze to może być praca zdalna - trochę wiecej swobody daje. Gdybyś szukała czegoś atrakcyjnego to tutaj https://turystyka24.com.pl/forum/ogloszenia-praca-f25/praca-copywriter-marketing-funkymedia-t2299.html oferta pracy dla copywritera . Możliwość pracy zdalnej, w elastycznych godzinach, na przyjemnych warunkach. Może się spodobać ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno najwięcej ofert o pracę tymczasową znajdziecie na portalach internetowych. Wystarczy tylko trochę chęci i zaangażowania. Znalazłam ciekawe ogłoszenie dla copywritera https://sportzdrowie.com.pl/forum/ogloszenia-praca-f20/copywriter-t2456.html . Praca jest interesująca i można rozwinąć swoje umiejętności z języka polskiego. Warto zajrzeć.

Edited by alinka60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że z fachem w rękach nie będzie problemu ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Z tego co kojarzę, programowanie jest całkiem opłacalnym zawodem. Programista Java może pracować na przykład w banku, więcej można o tym przeczytać tutaj https://banki365.pl/java-w-banku-czyli-gdzie-znajdzie-zatrudnienie-programista-java. Uważam, że warto spróbować, znajomi mówili mi, że to nie jest takie trudne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie część osób na pewno chwali sobie taką pracę i jeśli komuś to odpowiada to jak najbardziej warto jest o nią również się postarać. Ja całkiem niedawno miałem okazję natrafić na ciekawy wpis https://www.pixelmedia.pl/praca/umowa-na-zastepstwo-na-czym-polega z którego dowiedziałem się na czym tak naprawdę polega umowa na zastępstwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was spotkał się z mobbingiem w czasie stażu? Przede wszystkim chciałabym zapytać w jaki sposób zgłaszać mobbing i czy jest to dobry pomysł. W sieci znalazłam różne aplikacje do tego celu np. https://whiblo.pl/blog/gdzie-zglosic-mobbing/. Warto skorzystać z możliwości rozwiązania sprawy mobbingu na poziomie samej firmy. Jeśli jednak jest to niemożliwe, pozostają również inne możliwości, w tym prawne. Miejscem, gdzie zgłosić mobbing można poza firmą, jest Państwowa Inspekcja Pracy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Różnie to z pracą bywa, ważne żeby ją mieć i żeby dobrze w niej się czuć, dobrze zarabiać. Jak coś jest nie tak to nie pozostaje nic innego jak porozglądać się za nową pracą. Zobacz tu - oferty praca Katowice. Ja to zawsze mówie, że kto szuka ten prędzej, czy później na pewno coś znajdzie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat nie mam czasu na takie rzeczy. Mam dobrą, stałą pracę, więc nie szukam niczego na doczepkę. No ale wiadomo, że różnie na początku bywało, kilka razy musiałam zmienić srodowisko pracy. Najbardziej interesowała mnie praca małopolskie i to przy tym właśnie rejonie zawsze szukałam dla siebie odpowiedniej pracy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dzisiejszych czasach bardzo dużą wagę przykłada się do tego, by praca dawała możliwość rozwoju. Zawód opiekunki daje taką możliwość na wielu polach – opiekunowie z każdym dniem nie tylko rozwijają swoje umiejętności praktyczne, ale również kształtują swój charakter.

 

 

____________________________________
praca opiekunka niemcy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli jesteście w trakcie poszukiwania pracy dla siebie, to co powiecie na ofertę firmy  https://www.bluecollar.pl ? Są to specjaliści, którzy współpracują z największymi firmami w Danii, które poszukują wykwalifikowanych pracowników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praca tymczasowa jak najbardziej. Mam znajomych, którzy zaczynali od pracy tymczasowej przez agencję pracy, a teraz zatrudnieni są na umowę o pracę w tychże firmach w momencie gdzie nowe etaty powstawały w tych firmach, więc nie ma co się przejmować. Minus taki, że oczywiście w przypadku planowania zakupu n kredyt to praca tymczasowa nie bardzo daje duże możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretny opis tego, czym jest praca tymczasowa, zawiera ustawa o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Mówi ona o tym, że praca tymczasowa to wykonywanie na rzecz pracodawcy-użytkownika zadań, które:


    • mają charakter sezonowy, okresowy lub doraźny,
    • nie mogą być wykonane przez pracowników zatrudnionych u pracodawcy w terminie,
    • nie mogą być wykonane przez zatrudnionego pracownika ze względu na jego nieobecność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×