Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno warto wcześniej poczytać jakieś blogi podróżnicze, na których zawsze można znaleźć wiele przydatnych informacji i wskazówek związanych z organizowaniem wakacji. Dzięki temu zdecydowanie lepiej jest zaplanować udany wyjazd. 

___________________________________

up-in-the-clouds.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udane wakacje to te rodzinne wakacje, a tu trzeba wszystko tak zaplanować żeby dzieci się nie nudziły. To dla mnie priorytet zawsze. Staram się znaleźć jakieś ciekawe atrakcje. W tym roku skupiam się na kajakach, myślę, że każdemu te się spodobają. Na stronie https://gokajak.com/kajaki-3 znalazłam już kajaki w dobrych cenach, polecam spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierając się na wakacje z całą rodziną stwierdziłem że wybierzemy się nad polskie morze. Postanowiliśmy wynająć apartament. Polecam Wam Trojmiasto apartamenty , bliski dostęp do morza a także komfort pobytu sprawił że cały wyjazd był udany. Zapoznajcie się z całą ofertą dostępną na stronie. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planując swoje wakacje wymyśliłem dwudniowy weekendowy wyjazd do Krakowa. Chcę tam wybrać się ze swoją narzeczoną. Chcemy pozwiedzać i pooglądać ciekawe miejsca. Myślę, że to fajny pomysł. Bardzo się cieszę na ten wyjazd.

____________________________

absynt-krakow.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udane wakacje wiążą się między innymi z dobrym planowaniem oraz odpowiednim przygotowaniem. Przed wyruszeniem w drogę należy sprawdzić takie rzeczy jak katalizator czy wiele innych rzeczy. Wtedy nasze wakacje z pewnością będą udane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierając się na wakacje warto rozejrzeć się za odpowiednim samochodem. Nie każdy przecież na codzień porusza się pojazdem z odpowiednio dużym bagażnikiem, aby pomieścić bagaże dla kilku osób na wakacje. Dobrym pomysłem może być SUV, który nie dość, że bardziej pojemny, to jeszcze nie ma problemu z poruszaniem się po trudniejszym terenie - a nie wiey do końca jaki stan dróg jest na miejscu. Zajrzyj na stronę https://mauto.pl/ i poczytaj więcej w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję, bo przez obostrzenia nagle mogą odwołać wyjazd. Pod koniec miesiąca mam urlop to będę polować na last minute, takim sposobem rok temu poleciałam enterem do Grecji. Teraz chodzi mi po głowie Turcja lub Egipt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zdecydowałam się na wakacje w Polsce i naprawdę było fajnie. Wcale nie trzeba jechać za granicę, aby odpocząc. Swoją drogą, sprawdźcie sobie wypożyczalnia samochodów Katowice - to idealny środek transportu zarówno na dłuższe, tygodniowe wakacje jak i na wypad na weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, aby zaplanować udane wakacje, trzeba mieć w dużym stopniu ukierunkowane to, gdzie faktycznie zamierzamy jechać. Są fajne firmy jak Instyletravel Generalnie właśnie takie agencje wyjazdowe są bardzo dobrze postrzegane w stosunku do tego, jaki faktycznie kierunek obsługują. Bo jeśli ktoś ma spore wymagania co do lokalizacji, wyjazdów itd. Koniecznie powinien zapoznać się właśnie z tym miejscem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekawe miejsca, które warto odwiedzić znajdują na blogach podróżniczych :) Często organizuje wszystko sama, co wcale nie jest takie trudne ;) Zawsze przed wyjazdem wykupuję ubezpieczenie turystyczne :) Obecnie korzystam z https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/ubezpieczenie-turystyczne/ i bardzo polecam. Mają szeroki wachlarz pomocy w nagłych wypadkach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas wybiera Bałtyk na wakacje. Zastanawiam się nad wynajęciem całego apartamentu w Kołobrzegu dla siebie i narzeczonego https://hotelbalticwave.pl/. Tutejsze warunki przyrodnicze – morze, piaszczyste plaże i bujna roślinność sprzyjają relaksowi na świeżym powietrzu. Oprócz niezaprzeczalnych walorów naturalnych, miasto ma do zaoferowania szereg atrakcji turystycznych dla całej rodziny m.in. molo, Muzeum Oręża Polskiego oraz oceanarium. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×