Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam skutecznego zabiegu na cellulit, bo specjalistyczne kremy niestety nie przynoszą za dobrych rezultatów. Oferta gabinetów kosmetycznych jest szeroka, ale chciałabym się dowiedzieć, co faktycznie się sprawdza ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne zabiegi, spróbuj sobie tego olejku Busajna. Moje odkrycie, w sumie dostałam w prezencie. Mega jest. Super nawilża i ujerrdnia, napina skóre właśnie z cellulitem czy rozstepami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie może jakimi urządzeniami specjalistycznymi takie zabiegi na cellulit są wykonywane? Tutaj  https://shar-pol.pl/ możecie zobaczyć, wiele klinik i szpitali zaopatruje się w nie właśnie w tej firmie która ma dużą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cellulit może wpływać na naszą samoocenę i pewność siebie, ale nie daj się mu! Nasze zabiegi medycyny estetycznej mogą pomóc w redukcji cellulitu i poprawie wyglądu skóry. Oferujemy wiele skutecznych rozwiązań, takich jak zabiegi lipolizy, radiofrekwencji czy mezoterapii. Jeśli chcecie pozbyć się problematycznej skórki pomarańczowej, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://idealbeauty.pl/znajdz-swoj-zabieg/zabiegi-na-cialo/cellulit/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medycyna estetyczna z pewnością służy pomocą wielu osobom, jednak nie każdego stać na drogie zabiegi. Alternatywą może być stosowanie kremów wyszczuplających i jak się okazuje wcale nie są one przeznaczone tylko dla pań, o czym możecie się przekonać, czytając artykuł: https://www.sklep.justbeck.com.pl/blogs/news/czy-z-kremow-wyszczuplajacych-moga-korzystac-tylko-panie. Przy regularnym stosowaniu da się zauważyć różnicę w wyglądzie skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  już próbowałam  wszystkiego  na cellulit. Czy to masaże, czy to  różne  kremy - i nic.  Dlatego  teraz  zainteresował mnie jeden zabieg, jaki oferuje  klinika medycyny estetycznej łódź  Revital.  Właśnie  planuję się do nich zgłosić i dokładnie  zapytać o  ofertę itd.  Ale czuję, że jest to coś dla mnie. Tym bardziej, że opinie  panuję  na ten temat pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×