Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
masterweb

www.moneybookers.com

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio pisałem z kolegą z UK. Miał wysłać mi moje pieniądze, jednak nie miał konto w banku. Wysłał mi poprzez WW. MB. Załozyłem tam darmowe konto, wszystko okey, usługi ciekawe, można płacić na całym świecie za free, mają bonusy, itp.

skrill_header_home.jpg

przelew poszedł z minutę / znalażł się na moim koncie. z Tego co dzwoniłem do banku. Można połączyć ich konto z bankiem żeby przelać kaskę na swoje konto.

Aktywacja trochę jest nie że trudna, ale taka dziwna.

 

polityka jest taka że trzeba wysłać do nich skan dowodu, bo sprawdzają czy nie są to prane piniądze ;)

nie wiedziałem że takie praktyki tam są, wiadomo że są ale żeby aż tak ostro ;)

chodziło o to że inaczej nie da się wypłacic pieniędzy, chyba że czekamy na list aktywacjyny jednorazowy. Potwierdzamy kodem i tyle.

Ja jednak wysłałem dowód i mogę wykonac już przelew na swoje konto.

 

jak narazie testuje ten rodzaj konta, ale jestem mile zaskoczony suportem, pomocą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na MB (teraz skrill) konto od kilku lat i nigdy nie musiałem im niczego wysyłac. Na tym to polega, że jest się anonimowym. Stary, poczytaj troche for bukmacherskich, to podstawa w tamtym fachu. Przesylasz i dobierasz kasę bez zbędnego zamieszania. DO MB dodatkoow możesz otrzymac karte, z której normalnie możesz wyplacać kasę. Uwaga - przy wyplacie na konto bankowe biorą dośc wysoką prowizję, która jest szczególnie dokuczliwa, gdy wyplaca sie niskie kwoty. Ogólnie z czystym sumieniem polecam MB, zdecydowanie lepsze niż inne rozwiązania tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się kolego, jednak nie wiesz jednego ;)

na stronie widnieje pewna informacja związana z praniem brudnych pieniędzy, i trzeba potwierdzać to dowowe. Kiedyś tego nie było bo kupel nie musiał wysyłać, jednak to nie zawsze tak jest że trzeba.

Ale jak jest info to rozumiem, przystosować się trzeba.

 

wykonałem właśnie taka opcję bo miałem mail on nich, i zatwierdzono mi konto ;)

 

wszystko ok, no na próbę przelałem 150 zł jednak prowizaja kosztowała mnie aż 7, 20 zł ;] szkok..podpene są pod swoje konto i tyle, będę miał to gdzieś...

 

wieć pewnie tak samo będziesz miał, czy aktywacja u ciebie już poszła ? masz aktywne konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem odpowiedz, że zatwierdzono mi konto. Npisali także że teraz każdy musi wysyłać potwierdzenie.. kiedys tego nie było.

bardzo dobre wyjście, szkoda że przelew tyle kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×