Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Steven2000

Oszczędzanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że najlepszym wyjściem z zadłużenia jest nie zapędzać się w kolejne kredyty. Pora zacząć oszczędzanie pieniędzy poprzez lokaty czy inwestycje, ja postawiłam na prudential i uważam że to dobra opcja na przyszłość https://www.prudential.pl/kapital-na-przyszlosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos na zycie nie ma to raczej nie odlozy na bok... wiele ludzi ma ciezka sytuacje finansowa. ciezko to pojac osobom ktore maja wiecej. ja wole sprzedac cos na lombi.com niz sie zadluzac a potem plakac bo nie ma z czego splacic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Mumia napisał:

A ja muszę przyznać, że dla mnie oszczędzanie jest przyjemne. Działam tylko wg zasady "najpierw zapłać sobie, potem wszystkim innym".

Ciekawe podejście, dbanie o samego siebie jako priorytet to rzadkość w naszych czasach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważam konto w generali oszczednosciowy. Lokata jeszcze wchodzi w grę, ale jednak z lokaty nie można wypłacać, a z konta oszczędnościowego można. Nie mam niewiadomo ile środków, ale jednak nie chcę żeby leżały w domu, wolę żeby były na koncie i choć jakiś procent urósł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×