Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
keslie

Kupujemy telewizor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, szukam telewizora do mieszkania, w sumie nie musi być to nic dużego, na tym jakoś mega mi nie zależy. Oglądałam już różne strony, porównywałam ceny, no ale też warto coś wiedzieć tak z pierwszej ręki, opinie zawsze się przydają. Mam coś już na stronie https://www.taniomania.pl/t/telewizory-led-19-cali A wy co byście polecali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź co oferują sklepy z elektroniką. Na pewno trzeba zastanowić się nad wielkością, a także systemem. Obecnie popularne są telewizory z androidem albo te typu Smart. Oba mają dość podobne cechy, ale jednak się od siebie różnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy też co konkretnego potrzebujecie;) Jeżeli chodzi o telewizor w salonie to wiadomo, że kupujemy jak największy, no ale też można dokupić drugi, nawet 3 telewizor do domu. Tak u mnie bardzo dobrze sprawdza się telewizor 22 cale nic większego nie jest mi potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2021 o 15:35, umorissette napisał:

Co sądzicie o telewizorze z ambilightem? 

Trzeba uważać, bo różne modele mają różne ceny. Najlepiej jest porównać co najmniej kilka ofert, różnego typu. Na pewno warto dokładnie prześledzić co mają w ofercie niektóre sklepy internetowe. Fajne rozwiązania to porównywarki - one dają sporo ciekawych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujecie urządzanie mieszkania od zera to z pewnością przyda Wam się też telewizor - do salonu albo do sypialni. Czy wiecie, gdzie najlepiej szukać takich sprzętów? Polska firma Manta ma je w swojej ofercie: https://www.emanta.pl/telewizory . Warto się z nią zapoznać bliżej.

Edytowane przez miriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowym systemem nadawania naziemnej telewizji cyfrowej zostanie objęta cała Europa. Jest to bowiem decyzja Parlamentu Europejskiego i Rady z dn. 17 maja 2017 r. w sprawie wykorzystania zakresu częstotliwości 470-790 MHz w Unii Europejskiej, na mocy której Państwa Członkowskie UE zostały zobowiązane do udostępnienia pasma 700 MHz (zakres 694-790 MHz) na potrzeby usług szerokopasmowych do 30 czerwca 2020 r., lub w uzasadnionych przypadkach najpóźniej do 30 czerwca 2022 r. Proces zwolnienia pasma 700 MHz i reorganizacja multipleksów telewizji naziemnej to proces, który określa się jako „refarming” częstotliwości. Więcej informacji znalazłam czytając ten artykuł https://maxelektro.pl/poradniki/zmiana-w-nadawaniu-telewizji-naziemnej-przygotuj-sie-na-dvb-t2,565.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung to jedna z najbardziej renomowanych marek w dziedzinie elektroniki użytkowej, także w produkcji telewizorów. Firma oferuje szeroki wybór modeli o różnych rozmiarach, funkcjach i cenach. Na telewizory Samsung na Black Friday zdecydowanie warto więc zwrócić uwagę. 

 

 

____________________________

Poszukujesz nowego telewizora? Kup go podczas Black Friday!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×