Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek Haduch

Dzień dobry.Potrzebuję pomocy, doszedłem do momentu że już sam nie dam rady a z dnia na dzień sytuacja jest jeszcze gorsza. Historia ma trochę wątków, najważniejsze z nich jest taka że wpadłem w wir chwilowek- wcześniej wszystko spłacałem w terminach ( 12 razy Vivus, kuki kilka razy extraportfel , jak były przedłużenia wszystko opłacane. W tym roku w marcu miałem dwie duże pożyczki i doszło do mnie że musiałbym uruchomić bardzo dużo tych chwilowek więc zacząłem szukać pożyczki na raty. Nie znalazłem nic a termin spłaty był blisko bardzo. Trafiłem wtedy na forum pożyczek prywatnych, po nawiązaniu kontaktu z jednym z tych ludzi po 1.5 miesiąca w dalszym ciągu nie otezymalem kredytu a naciągnął mnie na łącznie 1500 euro opłat - za każdym razem żądał płatności nie liczył pieniądzy które były już zapłacone - ostatecznie te wszystkie rzeczy za które zapłaciłem nie dochodziły do skutku, zmieniał również metodę wysyłania pieniądzy- western union, pełnomocnictwo do obsługi konta przelew. Finalnie że Interpol przejął płatność a na końcu twierdził że pieniądze mi przelał i że czeka na zwrot to wtedy mi odda za to co zapłaciłem. Kpina jednym słowem , człowiek nazywa się Orio Roger , przynajmniej z tego co mówi bo jeszcze kilka osób tu jest zamieszanych . To tak w skrócie. Mi zależało na czasie , a za wszystkkie te dodatkowe płatności brałem chwilowki. Łącznie jest ich 8 na kwotę 26 tys. Z podobnym skutkiem skończyła się rozmowa z drugą Panią inwestor Martyna Kaczor- 1320 zł przedpłaty gdzie za każdym razem zapewniano że to ostatnia płatność i po zapłacie tej kwoty i tych zapewnieniach Pani mi rano oświadcza że " zapomniała mi powiedzieć" że jeszcze ubezpieczenie 1490 zł i już wtedy na bank robi przelew. Wszystkie pieniądze poszły na te płatności - zarabiam dobre pieniądze ale ze względu na sezonowość nie są brane przez bank jako stałe źródło dochodu - 1800 euro tj ok 7200 zł . Zostałem z długami 26 tys chwilówki już miesiąc po terminie no i prywatne pożyczki od rodziny znajomych ok 9-10 tys. Na policji byłem - powiedzieli że nie wiele zrobią , muszę donieść kopię konwersacji. Czuję się bezradny zły na siebie , proszę o pomoc

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mając długi i nie mogąc ich spłacić, trzeba mieć jeszcze pieniądze, by dać je komu innemu, by ten ktoś mógł nam pomóc długi, na które nie mamy pieniędzy. Wow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się coś pożycza to trzeba to spłacić, nie ma innej opcji. Jednak można szukać rozwiązań, które ułatwią tę spłatę np. kredyt dla zadłuzonych . Konsolidacja chwilówek umożliwia wydłużyć okres kredytowania jednocześnie zmniejszając wysokość miesięcznych rat. Często jest to jedyne rozwiązanie by wyjść z pętli długów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiadasz chwilówki i inne zobowiązania pozabankowe, masz problemy ze spłatą skontaktuj się ze mną.
 Zrobię wszystko co w mojej mocy aby Ci pomóc! Moja firma zajmuje się oddłużaniem i pomaganiem klientom, którzy wypadli z sektora bankowego. 
Opłatę za usługi wnosisz po procesie zakończonym sukcesem.

Zachęcam do przeczytania opinii w Google pod hasłem: opinie Biliti 
Zapraszam do kontaktu
Tel. 690-135-918

email: daria.kurek@biliti.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×