Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Mkomar

Czy jest ktoś kto może mi pomóc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy to czytają jeżeli wg ktoś to czyta potrzebuje pomocy finansowej nie proszę o jałmużnę czy jak to się zwie ale pożyczkę której ktoś. Mi udzieli na prywatnym spotkaniu na którym się spodka y podpiszemy umowę i będę spłacal miesięcznie. 

Niestety byłem. Młody i głupi  wyjechałem do Niemiec myślałem sobie zarobie większe pieniądze moje życie będzie lepsze i wg a tu d*pa bo tam zaczolem grać na maszynach nabrałem kredyty pożyczki chwilówki wszędzie gdzie chcieli mi dawać w Polsce przestałem grać jakies 3 lata temu i do tej pory to wszystko się ciągnie za mną.. Nie jestem w stanie spłacić tego wszystkiego teraz mam wspaniała żonę i 2 synków w tym momencie żyjemy z jej macierzyńskiego i 500 + zaczynam popadać nie. Wiem sam w co zaczynam myśleć o różnych żeczach załamuje się i cholernie żałuję że tak kiedyś było że mna teraz ledwie wiążemy koniec z końcem prubowalem wszędzie wziąść jakiś kredyt ale wiadomo wszędzie odmawiają rodzina nawet nie chce słyszeć by mi pomóc ale jedyne czego się boję to że za chwilę wyzuci mnie właścicielka mieszkania bo nie będę jej płacił wtedy to ja już sam nie. Wiem co zrobię moje dzieci kochane 😢 rozumie że będą komentarze weź się do roboty albo inne tego typu ale człowiek nie jest idealny ja chce to naprawić ale nie potrafię przy 2 dzieci mieszkanie na wynajem przy tych kwotach do tego jedynie na. Czarno praca bo inaczej komornik już kilka mi nie wypłaciło zrobili mnie w balona a to najgorsze.... Wy sprzedałem wszystko co wartościowe mieliśmy żona by nasze kochane synki jakoś mieli normalnie. 

Ja już poprostu nie. Daje rady. Błagam tylko jeżeli jest ktoś tutaj by mi pomóc to proszę o jakikoleiek kontakt.

Daje jeszxse link do zrzutki 

Mateuszkomar95mk@gmail.com

https://zrzutka.pl/js9aa6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kamil napisał:

Kariery na zrzutce nie zrobisz, weź się za robotę.

Jeżeli nic sensownego nie ma Pan do powiedzenia to dziękuję za pańska subtelną uwagę... 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mkomar napisał:

Jeżeli nic sensownego nie ma Pan do powiedzenia to dziękuję za pańska subtelną uwagę... 

Pozdrawiam 

Poszedłem na skróty, ale sedna innego nie ma. Praca, praca i jeszcze raz praca. Konrad Adenauer, twórca powojennej potęgi Niemiec po wyborze obiecał swoim rodakom :  krew, pot i łzy Po latach Niemcy są potęgą nr 1 w Europie, a Polacy....dziadami, mitomanami, karmionymi wyimaginowaną niegdyś potęgą. Tylko daj, daj i daj, bo mi się należy. I mamy, statystyczny dług na Polaka to 125.000 złotych. Na stuletniego dziadka, jak i na 1 minutowe dziecko.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×