Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w związku z utworzeniem nowego produktu bankowego przez bank Alior jakim jest konto alior sync jest sens zakładania konta w Aliorze? Czym różnią się od siebie te konta, bo bardzo mnie to zastanawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważyłeś alior sync to wyłącznie produkt bankowy, a nie nowy bank. Dlatego też myślę, że tradycyjne konto w Alior Banku przeznaczone jest dla osób, którzy nie są zwolennikami nowinek technologicznych i im dotychczasowe opcje na rachunku w zupełności wystarczą. Alior Bank poszedł w bardzo dobrym kierunku. Z jednej strony jest to w dalszym ciągu bank oferujący tradycyjne usługi dla rzeszy swoich klientów - z drugiej przyciągnął masę młodych ludzi, dla których alior sync to absolutna konieczność w dzisiejszych czasach. Alior Bank jako jedyny w Polsce pogodził ze sobą dwa pokolenia i trafił do najszerszego grona odbiorców. Wywołał również niemałe zamieszanie na rynku bankowości elektronicznej w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze JanekW. Stworzenie przez Alior Bank nowego banku internetowego pod nazwą Alior Sync pozwolił na wypromowanie nowej marki i zrzeszenie nowej grupy klientów, tutaj zwłaszcza ludzi młodych i internatów. Z drugiej strony widoczne połączenie nowego banku z Alior Bankiem (chociażby przez powtarzający się pierwszy człon nazwy) marka nie jest całkiem nieznana i działa już pod pod pewnym "prestiżem" stworzonym dotychczas przez Alior Bank. Jak widać powstanie Alior Sync to dobre posunięcie bo wiele ludzi przekonuje się do tego konta.

 

Myślę, że utworzenie po prostu nowego konta internetowego w ofercie Alior Banku nie dałoby tak dobrego efektu, jak powstanie Alior Sync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałem ich czy mogę założyć konto w alior sync poprzez alior bank.Powiedzano mi że nie, jednak minutę wcześniej powiedział że to ich platforma z jaką pracują.Czy to jest przykrywka ?

jak paliwo. Jechałem autem, zajechałem zatankować widzę jakiś mobile coś tam, i pisze paliwa z Orlenu jakość orlen.. z mojej dziennikarskiej ciekawości pytam czy paliwa faktycznie z orlenu ?

usmiecha się typ, i pyta a wie pan co to marketing ;D? a ja acha do widzenia ;D można, można..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Alior Bank i Alior Sync to jeden właściciel nie oznacza, że poszczególni pracownicy na swoim stanowisku mają dostęp do wszystkich rzeczy zarówno w Alior Banku jak i w Alior Sync. Z tego też wynika, że np. pracownik Alior Banku nie może nic zrobić na koncie w Alior Sync bo to jednak nie jest usługa oferowana przez Alior Bank tylko nowy bank. Fakt, że wspierają się marketingowo na Alior Banku to jedna sprawa, a że dla klientów to oddzielna jednostka według mnie jest czymś zupełnie normalnym.

 

Chociaż wiadomo wszędzie pełno różnych przekrętów :P więc zawsze trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się są oni inni mają innych ludzi mało co ich łączy jak era i heyah. Można tak powiedzieć, ale jak kolega pisał..przekręt to nawet był w krajarni makaronu no proszę was gdzie no gdzie ale tam

jak nie na poczcie ginie kasa i paczki wartosciowe, to w sklepie z tanią odzieżą sprzedają broń, no wszędzie smugel. Czy polska nie jest jkimś krajem z czarnym rynkiem ? ale jest jest od warszawy po Gdańsk tam gdzie narodziła się pęk zła amber gold.

normalne, zaraz się narodzi ponownie pan p wyjdzie i dalej biznes ruszy nazwa będzie inna, usługi i inne ważne banki i oszustwa ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alior Bank ma bardzo ładny system bankowości elektronicznej, wszystko przejrzyste i bardzo ładne :) Opłaty wysokie.. ale ktoś musi zarobić na 200k miesięcznie dla prezesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×