Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
yogi

Modowe inspiracje

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że jak szukać to w interncie. Modowych inspiracji jest tak sporo. Ja mam tak sprawdzone blogi internetowe, a też i sklepy. Ostatnio wpadła mi w oko piękna sukienka na grubych ramiączkach, kupiłam nawet dwie i kilka innych rzeczy z jednego sklepu. Jakoś więcej rzeczy kupuje jak robię zakupy online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując w sklepach online można przyjrzeć się jak stylizują modelki, raczej nie szukam typowo blogów, a właśnie inspiruje się przy zakupach :) lubię też oglądać haule zakupowe na you tube, też można znależć fajne outfity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie znalezienie ciekawych inspiracji modowych nie jest trudne, wystarczy zajrzeć na blogi,fora,na strony znanych i cenionych sklepów z odzieżą dla kobiet w każdym wieku pinky-planet.pl   Ich oferta to ciepłe,eleganckie bluzy w ciekawe,nowoczesne wzory,zwiewne sukienki w wielu rozmiarach ,wzorach i kolorach oraz kolorowe skarpetki,które przy okazji mogą być ciekawym pomysłem na prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę zobacz jak jeszcze popularne są niektóre nakrycia głowy i ja jestem zdania, że na pewno warto jest je nosić. Muszę przyznać, że całkiem niedawno ja także miałam okazję czytać właśnie o kapeluszach kowbojskich i co by nie mówić to oczywiście są one niezwykle popularne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wiele osób patrzy na modę a przede wszystkim kobiety. Ja nawet całkiem niedawno miałem okazję widzieć w sklepie https://bialcon.pl/odziez/sukienki/sukienki-koronkowe sukienki koronkowe, gdyż moja pranerka sobie jedną z nich wybierała. Muszę przyznać, ze wygląda w niej bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkie panie i od razu dopytam - w jakim miejscu zaopatrujecie się w bieliznę, też tą zmysłową? Już niedługo moja okrągła rocznica ślubu i z tej okazji chcę swojemu mężulkowi sprawić rozkoszną niespodziankę:) Jak na razie tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna wybrałam parę rzeczy. Będę wdzięczna za linki oraz podpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić sklep Valetta pozytywnie zaskakuje ilością propozycji, dobrymi cenami i też wykonaniem bielizny zarówno męskiej, jak i tej bielizny koronkowej dla kobiet. Warto poszukac i jednak sprawdzic sobie coś wyjątkowego w naprawdę dobrej cenie. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2022 o 09:57, kingga napisał:

Serdecznie witam wszystkie panie i od razu dopytam - w jakim miejscu zaopatrujecie się w bieliznę, też tą zmysłową? Będę wdzięczna za linki oraz podpowiedzi!

Bielizna jest bardzo ważna, ale zaczęłabym zakupy od satynowy komplet do spania  ponieważ to co >na< bieliźnie to przecież pierwszy krok... ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielizna to zawsze dobry prezent dla partnerki - niezależnie od tego, czy to jeszcze dziewczyna, czy już żona. Jeśli nie wiesz, co kupić, to koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego Gorteks: https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Akcesoria_Rajstopy_Skarpetki-503.html . Skarpetki damskie to tylko jedna z wielu propozycji, które u nich znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest Wasz ulubiony styl? Gdzie najczęściej kupujecie ubrania i dlaczego? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem mody i panujących trendów, to polecam Wam sprawdzić informacje z artykułu na stronie - https://czadrow24.pl/minimalizm-w-modzie-jak-wypracowac-ponadczasowy-styl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×