Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pebs

Proteza czy implant

Rekomendowane odpowiedzi

Żona była u protetyka bo chce zrobić protezkę ten uznał ,że absolutnie rozwiązanie ruchome u żony z cała pewnoscią się nie sprawdzi bo wypycha język. Stwierdził ze tylko implanty się w jej przypadku sprawdzą. Nie wiemy co o tym mysleć z taka pewnoscia to stwierdził a na implanty nie mamy pieniedzy. Albo był mega szczery albo chciał zarobic na implantach.żona podłamana chciała protezke elastyczna lub szkieletową

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest kilka zębów w łuku który ma być uzupełniany i są one w wystarczająco dobrym stanie oraz odpowiednim ustawieniu to można zrobić protezę szkieletową. W przypadku bezzębia dolna proteza z reguły jest utrapieniem jeżeli nie jest wsparta na choć dwóch implantach.

Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale pozwole sobie tutaj dac kontakt do dobrej kliniki w Gdańsku:

https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/implantologia/

Specjalizuja się w protetyce i implantologii i powinni znaleźć optymalne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jeszcze nie muszę takimi rzeczami się interesować i mam nadzieje, że będę mieć swoje zęby jak najdłużej. Jeżeli chodzi o jednego, dwa zęby to pewnie implanty są o wiele lepszym rozwiązaniem. Jak na razie skupiam się na pielęgnacji zębów i jamy ustnej. Stawiam na systematyczne mycie zębów, używam też bardzo dobrych szczoteczek, past do zębów. Sprawdźcie sobie tak firmę https://www.sunstargum.com/pl/produkty/szczoteczki-do-zebow/gum-ortho-szczoteczka-do-zebow.html i ich propozycje. Warto postawić na dobre produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×